
Jorginho, pomocnik SSC Napoli był pełen pochwał dla Maurizio Sarriego, trenera Napoli. Nazywa go "nauczycielem", podkreśla świetną filozofię gry wymyśloną przez Sarriego, dzięki któremu dobrze gramy w defensywie i w ataku.
- Mieliśmy fantastyczny start sezonu i jest to nasz wspólny sukces - mówił Jorginho - To nie czas, by myśleć o Scudetto, wciąż pozostaje zbyt wiele spotkań do końca sezonu. Teraz musimy skupić się na dobrej grze w każdym kolejnym meczu i nie odpuszczać na boisku choćby na centymetr.
- Moje stosunki z Maurizio Sarrim są bardzo dobre, on jest doskonałym nauczycielem i doceniam jego filozofię gry. Bronimy bardzo dobrze, a z naszym potencjałem w ataku zawsze strzelamy gole, prędzej czy później. Dla mnie najważniejszą rzeczą jest dobra gra w Napoli - podsumował.

Jorginho, pomocnik SSC Napoli był pełen pochwał dla Maurizio Sarriego, trenera Napoli. Nazywa go "nauczycielem", podkreśla świetną filozofię gry wymyśloną przez Sarriego, dzięki któremu dobrze gramy w defensywie i w ataku.