PRIMAVERA wygrywa po ciężkim meczu z Pomigliano

Podziel się tym artykułem

primavera2016big.png

Wczoraj w meczu towarzyskim, młodzi Azzurri zmierzyli się przeciwko Pomigliano. Ekipa ta występuje obecnie w Primaverze Serie D i walczy o playoffy gwarantujące im awans. Spotkanie odbyło się na Stadionie Ugo Gobbato i zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 3:2

Bramki dla naszej młodej drużyny prowadzonej przez Giampaolo Sauriniego zdobywali, dwie Luise Granata oraz jedną Cioffi. Teraz nasi młodzi zawodnicy będą musieli czekać na następny mecz aż do 2 kwietnia ponieważ z powodu Viareggio Cup trwa przerwa w lidze. W pierwszym meczu po przerwie Azzurrini zmierzą się z ekipą Frosinone przed włąsną publicznością

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy!