
Bruno Satin, agent Kalidou Koulibaliego wwczoraj na łamach Radia Crc zaprzeczył plotkom na jego temat.
"Nie byłem ostatnio w Castelvolturno, dziennikarze widzieli chyba mojego sobowtóra, ale napewno nie mnie. Wczoraj byłem w Paryżu, a dziś jestem w Afryce. Nie zaprzeczam jednak temu, że ostatnio często rozmawiam z Giuntolim. Dyrektor sportowy nie chcę w ogóle rozmawiać na temat sprzedaży Koulibaliego. Jego zdaniem Kalidou jest jedną z gwiazd zespołu, a Napoli woli zostawiać w swojej drużynie najlepszych piłkarzy po to, aby w przyszłości stać się jednym z gigantów europejskiej piłki. Nic jednak nigdy nie wiadomo, myślę, że jeżeli Azzurri otrzymaliby za Kalidou ofertę w wysokości około 40 milionów euro to zgodziliby się oni na jego sprzedaż. Jak na razie jednak o żadnej takowej ofercie nie słyszałem."

makxxu
Tworzyć ekipę tak jak u nas na stronie :D będzie LM to z pewnością trochę tu ludzi przybędzie, ale tam, w realnym świecie w Neapolu, trzymać swoich przy sobie ;)
MichalloSSCN
Taak, nasza Ekipa by wygrała LM :D