
Na samej górze tabeli wciąż bez zmian - liderem pozostał OZS1. Nastąpiła jednak roszada tuż za nim. MichalloSSCN awansował na drugą pozycję, a tuż za niego spadł Makxxu. O kilka miejsc podkoczył Hasys, ale nadal ma dużą stratę do czołówki.
Najlepiej komentujący wg. użytkowników 30 pkt
| OZS1 |
Najlepiej komentujący wg. administratorów 20 pkt
| OZS1 |
Najciekawszy komentarz wg. użytkowników 20 pkt
Ponkty podzielone po 7
| OZS1 | ||
Kolejna plotka jak z Ibrą teraz się zaczną spekulacje w prasie bo mamy znakomity sezon to będą nam przypisywać ciekawe i znane nazwiska i 99% tych doniesień to plotki...!!!... ) |
||
| makxxu | ||
Kurde tyle kasy... Inny klub, większa pensja równa się po prostu więcej za przeproszeniem srania nimi na lewno i prawo ![]() |
||
| Petrus | ||
| Prawda jest taka, ze Gabbiadini powinien myslec teraz o 1 skladzie w reprezentacji, a nie grzac u nas lawe, bo ma niezly potencjal. Nie wyobrazam sobie jego sprzedazy za 20 mln. | ||
Najciekawszy komentarz wg. administratorów 10 pkt
| Petrus | ||
| Badzmy szczerzy, jesli zarzad planuje sprzedaz Igły, to niech robia to teraz. Powatpiewam, aby Argentynczyk powtorzyl tak swietny sezon po raz kolejny (chociaz tego mu zycze), a zatem jego wartosc prawdopodobnie nie wzrosnie. Sprzedaz za 80 mln wydaje sie malo realna, ale...chyba bym temu przyklasnal. Oczywiscie pod warunkiem sprowadzenia 2, a moze 3 bardzo dobrych pilkarzy. | ||
Najlepiej postujący wg. użytkowników 30 pkt
| MichalloSSCN |
Najlepiej postujący wg. administratorów 20 pkt
| MichalloSSCN |
Najciekawszy post wg. użytkowników 20 pkt
| Hasys | ||
| Z Mertensem moim zdaniem jet ten problem, że w kadrze jest Loro. A oni są bardzo podobnymi graczami i niestety, ale granie 2 takimi "kurduplami" na skrzydłach jest nieco ryzykowne (przy czym czasami mogą dawać niezły koncert będąc razem na boisku) i dlatego też Callejon gra częściej. Przy czym zdecydowanie jak chłopak gra to bardzo rzadko zawodzi. No i pamiętajmy, że właściwie to gra w niemal każdym meczu Z przymrużeniem oka |
||
Najciekawszy post wg. administratorów 10 pkt
| Hasys | ||
| Z Mertensem moim zdaniem jet ten problem, że w kadrze jest Loro. A oni są bardzo podobnymi graczami i niestety, ale granie 2 takimi "kurduplami" na skrzydłach jest nieco ryzykowne (przy czym czasami mogą dawać niezły koncert będąc razem na boisku) i dlatego też Callejon gra częściej. Przy czym zdecydowanie jak chłopak gra to bardzo rzadko zawodzi. No i pamiętajmy, że właściwie to gra w niemal każdym meczu Z przymrużeniem oka |
||
Temat z największą ilością odpowiedzi 10 pkt (utworzony w danym tygodniu)
| OZS1 | ||
|
Nathaniel Chalobah 1. Chcieli byście aby Napoli podpisało z Nim kontrakt (Tak lub nie dla czego) 2. Co sądzicie o takim wypożyczaniu zawodników do Naszego klubu. ...!!!... ) |
||
Najlepszy użytkownik wg. użytkowników 40 pkt
Podzielone po 20 pkt
| MichalloSSCN | |
| makxxu |
Najlepszy użytkownik wg. administratorów 30 pkt
| OZS1 |
Głosy oddali:
MichalloSSCN x5 = 10 pkt
makxxu x4 = 8 pkt
OZS1 x5 = 10 pkt
Meeeertens x3 = 6 pkt
Klasyfikacja po 5/12 tygodni:
| 1. | OZS1 | 477 pkt | |
| 2. | MichalloSSCN | 298 pkt | |
| 3. | makxxu | 290 pkt | |
| 4. |
Meeeertens | 139 pkt | |
| 5. | Petrus | 87 pkt | |
| 6. | Hasys | 37 pkt | |
| 7. | Ochoj | 10 pkt | |
| Matthew19 | 10 pkt | ||
| Olhen | 10 pkt |

Na samej górze tabeli wciąż bez zmian - liderem pozostał OZS1. Nastąpiła jednak roszada tuż za nim. MichalloSSCN awansował na drugą pozycję, a tuż za niego spadł Makxxu. O kilka miejsc podkoczył Hasys, ale nadal ma dużą stratę do czołówki.
)
Inny klub, większa pensja równa się po prostu więcej za przeproszeniem srania nimi na lewno i prawo
Hanys
Dziękuje za docenienie moich wypocin na forum ;) Przepraszam, że się nie udzielam w konkursie, ale mam niesamowicie napięty grafik i nie jestem w stanie na bieżąco wszystkiego ogarniać ;) Tyle co mogę to się udzielam ;)
Gandak
Na dobrą sprawę przewaga nie jest jeszcze ogromna, a do końca konkursu daleko. Nawet jeśli ktoś dopiero teraz zarejestrowałby się to nadal ma szansę na wygraną! ;)