
Klasyfikację jedenastego tygodnia konkursu aktywności zdecydowanie zdominował MichalloSSCN. Udało mu się w ten sposób zmniejszyć stratę do lidera, OZS1, do 46 punktów.
Najlepiej komentujący wg. użytkowników 30 pkt
| OZS1 | |
| MichalloSSCN |
Najlepiej komentujący wg. administratorów 20 pkt
| OZS1 |
Najciekawszy komentarz wg. użytkowników 20 pkt
| pawnpablito | ||
| Cała Europa chce naszych zawodników, my ich oddajemy, a później zdziwienie, że nie udaje się nic osiągnąć. Sciągniemy tego Vrsajlko i akurat będzie za Hysaja. Sciągniemy Barbę/Tonellego akurat za KK. Jedyną nieobstawioną pozycją pozostanie napastnik za Higuaina. Gabbiadini to raczej podwieszony napad, nie szpica, a Zapata raczej nie dałby rady w pełni zastąpić El Pipity. Dlaczego co okno musimy łatać dziury po sprzedaży zawodników zamiast wzmacniać skład? Przecież za prawa transmisyjne, sponsoring itd wcale nie jesteśmy na minusie z kasą, a ADL jeszcze ponoć chce dokładać do biznesu. | ||
| Arek | ||
za taką kase to podziękujmy ![]() |
||
Najciekawszy komentarz wg. administratorów 10 pkt
| pawnpablito | ||
| Cała Europa chce naszych zawodników, my ich oddajemy, a później zdziwienie, że nie udaje się nic osiągnąć. Sciągniemy tego Vrsajlko i akurat będzie za Hysaja. Sciągniemy Barbę/Tonellego akurat za KK. Jedyną nieobstawioną pozycją pozostanie napastnik za Higuaina. Gabbiadini to raczej podwieszony napad, nie szpica, a Zapata raczej nie dałby rady w pełni zastąpić El Pipity. Dlaczego co okno musimy łatać dziury po sprzedaży zawodników zamiast wzmacniać skład? Przecież za prawa transmisyjne, sponsoring itd wcale nie jesteśmy na minusie z kasą, a ADL jeszcze ponoć chce dokładać do biznesu. | ||
Najlepiej postujący wg. użytkowników 30 pkt
| Meeeertens |
Najlepiej postujący wg. administratorów 20 pkt
| MichalloSSCN |
Najciekawszy post wg. użytkowników 20 pkt
| Meeeertens | ||
| Preczuwam, ze to będzie cięzki mecz, dość topornie będzie szło wchodzenie w pole karne zarówno jednej jak i drugiej drużyny. Myślę, ze mecz skończy się rezultatem 1-0 dla nas |
||
Najciekawszy post wg. administratorów 10 pkt
| MichalloSSCN | ||
| Serie A niedziela, 8 maja, 20:45 Stadio Olimpico di Torino (...) Musimy się przełamać - ostatnie trzy mecze wyjazdowe wszystkie zakończyły się porażkami Azzurrich. Będzie to trudne spotkanie. Jakie są wasze przewidywania? Damy radę? |
||
Temat z największą ilością odpowiedzi 10 pkt (utworzony w danym tygodniu)
| MichalloSSCN | ||
| Serie A niedziela, 8 maja, 20:45 Stadio Olimpico di Torino (...) Musimy się przełamać - ostatnie trzy mecze wyjazdowe wszystkie zakończyły się porażkami Azzurrich. Będzie to trudne spotkanie. Jakie są wasze przewidywania? Damy radę? |
||
Najlepszy użytkownik wg. użytkowników 40 pkt
| MichalloSSCN | |
| OZS1 |
Najlepszy użytkownik wg. administratorów 30 pkt
| MichalloSSCN |
Głosy oddali:
MichalloSSCN x5 = 10 pkt
OZS1 x5 = 10 pkt
Klasyfikacja po 11/12 tygodni:
| 1. | OZS1 | 1044 pkt | |
| 2. | MichalloSSCN | 998 pkt | |
| 3. | makxxu | 316 pkt | |
| 4. |
Meeeertens | 275 pkt | |
| 5. | Petrus | 107 pkt | |
| 6. | Hasys | 57 pkt | |
| 7. | Mako | 45 pkt | |
| 8. | emes321 | 27 pkt | |
| 9. | pawnpablito | 20 pkt | |
| 10. | Ochoj | 10 pkt | |
| Matthew19 | 10 pkt | ||
| Olhen | 10 pkt | ||
| LGK | 10 pkt | ||
| Arek | 10 pkt |

Klasyfikację jedenastego tygodnia konkursu aktywności zdecydowanie zdominował MichalloSSCN. Udało mu się w ten sposób zmniejszyć stratę do lidera, OZS1, do 46 punktów.
Meeeertens
Ostatni tydzien moze jeszcze na 3. miejsce wyciagne :D
OZS1
Jeśli bym wygrał Boss koszulkę już na ten moment przekazuje [b]MichalloSSCN [/b] za zasługi w tym sezonie dla Naszego portalu...!!!...:))
MichalloSSCN
Jakie zasługi? Nie przesądza [b]OZS1[/b] ;)
MichalloSSCN
Przesadzaj*
OZS1
Jak najbardziej zasługujesz jak nikt inny...!!!...:))
MichalloSSCN
Trzymajmy się zasady. Najbardziej zasługuje ten, kto ma najwięcej punktów :))