
Dyrektor sportowy Sassuolo, Giovanni Carnevali, wypowiedział sie na temat letniego okienka trasnferowego. Włoch stwierdził, że SSC Napoli byłoby doskonałym rozwiązaniem dla bocznego obrońcy Neroverdich, Sime Vrsaljko.
- Vrsaljko jest wart bardzo dużo. Cena 15 mln? Myślę, że jeszcze więcej. Napoli? Tak, mogą być dla niego doskonałym rozwiązaniem. Biorą pod uwagę wszystkie zapytania, spotkamy się z Eusebio di Francesco i całym sztabem, aby przeanalizować przyszłą strategię Sassuolo. - powiedział.

Dyrektor sportowy Sassuolo, Giovanni Carnevali, wypowiedział sie na temat letniego okienka trasnferowego. Włoch stwierdził, że SSC Napoli byłoby doskonałym rozwiązaniem dla bocznego obrońcy Neroverdich, Sime Vrsaljko.
Arek
Chyba jest już nasz :D
emes321
Dobry gracz, bardzo licze na jego transfer.
OZS1
No tylko wiadomo jak rotacjami u Sarriego czyli ich brak...!!!... :)))
Petrus
Bez rotacji na 3 frontach w okolicach stycznia padniemy :)
Petrus
Do tej pory tez niby mielismy 3 fronty, ale jednak gra w LM ma inny ciezar gatunkowy.
OZS1
Jeszcze przed tym sezonem brał bym w ciemno teraz trzeba to wszystko mądrze rozegrać bo za taki hajs musi grać w podstawie bez dwóch zdań A my mamy już hysaja i ghoulama więc było by ciekawie...!!!... :))
Petrus
Potrzebujemy rotacji. Hysaj w obronie ok, ale jego ofensywne wypady i wrzutki slabiutkie. Moze Szymek bedzie lepszy :D