
Dziewięciu zawodników Napoli pojedzie na zgrupowania reprezentacji, aby zagrać w sześciu spotkaniach swoich drużyn narodowych. Mecze odbędą się 6. lutego.
- Gokhan Inler i Valon Behrami: Szwajcaria - Grecja w Atenach
- Edinson Cavani: Urugwaj - Hiszpania
- Marek Hamsik: Słowacja - Belgia w Brugge
- Goran Pandev: Dania - Macedonia w Skopje
- Pablo Armero i Juan Zuniga: Kolumbia - Gwatemala w Miami

- Hugo Campagnaro i Federico Fernandez: Szwecja - Argentyna w Sztokcholmie

Dziewięciu zawodników Napoli pojedzie na zgrupowania reprezentacji, aby zagrać w sześciu spotkaniach swoich drużyn narodowych. Mecze odbędą się 6. lutego.
Gandak
No to powodzenia. Szczególnie dla Cavaniego, bo Hiszpania to bardzo trudny przeciwnik.
Kakaj7
Hamsik też nie będzie miał łatwego zadania.
Mav
I to niestety przed meczem z Lazio;/ Nasi zawodnicy będą zmęczeni..
Gandak
Na prawdopodobnie drugi albo nawet najważniejszy mecz mogą nie być w wystarczającej dyspozycji ;/