Choć jeszcze nie zostało to oficjalnie potwierdzone to kapitan Azzurrich, Marek Hamsik zapowiedział, że przystał na nową umowę!
Hamsik był rewelacją EURO 2016 i poprowadził Słowację do 1/8 turnieju, gdzie musiał uznać wyższość Niemców. Swoimi występami 29-latek zaimponował szefom Bayernu Monachium, którzy chętnie chcieli sciągnąć go do stolicy Bawarii.
W związku z odejściem Gonzalo Higuaina do Juve, jednym z priorytetów Aurelio De Laurentiisa w ostatnim czasie było zatrzymanie kapitana Azzurrich. Ostatetecznie Hamsik dzisiaj potwierdził, że podpisze nowy kontrakt!
- Jestem szczęśliwy z mojego wyboru, myślę tylko o Napoli. Jest to zespół grający ofensywną piłkę zbudowany, aby wspólnie coś razem osiągnąć. Patrzmy w przyszłość - skomentował swoją decyzję Hamsik.

Choć jeszcze nie zostało to oficjalnie potwierdzone to kapitan Azzurrich, Marek Hamsik zapowiedział, że przystał na nową umowę!
Hanys
Ciekawe na ile będzie ten nowy kontrakt. Mówiło się o terminie do końca kariery :P
MichalloSSCN
Chyba do 2020 albo 2021, wtedy raczej juz będzie kończył karierę.