
Od początku mercato mówiło się o możliwym powrocie hiszpańskiego defensora do Valencii, jednak on odcinał się od tych plotek. Teraz jednak dyrektor sportowy Valencii - Garcia Pitarch swoją wypowiedzią zasiał niepokój co do przyszłości Raula w Neapolu.
Już w czerwcu zespół z Estadio Mestalla zaprosił Napoli do rozmów na temat transakcji Raula Albiola, ale Valencia miała usłyszeć wtedy stanowcze nie. Także hiszpański defensor zdementował plotki dotyczące chęci jego powrotu do rodzinnej Valencii. W związku ze słowami głównego zainteresowanego całą tą sytuacją i nieugiętą postawą Napoli w negocjacjach plotka została przykryta grubą warstwą innych.
Teraz jednak głos w sprawie zabrał dyrektor sportowy Valencii. W wywiadzie dla Marci powiedział tak:
"Od samego początku naszym celem był powrót Raula. Czekaliśmy, aż będziemy pewni, że wolą jego oraz jego rodziny będzie powrót na Estadio Mestalla"

Od początku mercato mówiło się o możliwym powrocie hiszpańskiego defensora do Valencii, jednak on odcinał się od tych plotek. Teraz jednak dyrektor sportowy Valencii - Garcia Pitarch swoją wypowiedzią zasiał niepokój co do przyszłości...
BrodsoN
Jest K2, jest Chiriches, jest Tonelli, przyjdzie Maksimović :) i długo nie będą po nim płakać w Neapolu. Swoje zadanie wykonał, może odchodzić.
Petrus
10 baniek i niech spada :D
makxxu
Z K2 nigdy nie wiadomo, nie sądzę, żeby Maksimovic przyszedł. Więc..
MichalloSSCN
Wolałbym żeby został, jego doświadczenie się sprzydaje. Maksimovic nie przyjdzie bo Cairo.