
Napoli na Stadio San Paolo pokonało Genoę 2:0. Szczęście Azzurrim dopisało, ponieważ Milan stracił dwapunkty w spotkaniu przeciwko Fiorentinie i Błękitni stworzyli dużą próżnicę między sobą, a Rossonerri. Gole strzelili Goran PAndev oraz Blerim Dzemaili.
Pierwszą bramkę, już w 18 minucie, dla Azzurrich zdobył Goran Pandev. Edinson Cavani przyjął piłkę na klatkę i dograł ją do Macedończyka. Ten przeszedł kilka metrów i skierował footbolówkę w okolice lewego okienka.

Po kolejnych dziesięciu minutach Błękitni prowadzili już 2:0. Blerim Dzemaili powierdził fakt, że wystawienie go za Gokhana Inlera nie było błędem. Marek Hamsik doskonale podał piłkę Szwajcarowi, a ten zdobył kolejną bramkę.

Dodatkowo w 65. minucie Juraj Kucka sfaulował Marka Hamsika w polu karnym. Zawodnik Genoi otrzymał żółtą kartkę, a Napoli rzut karny. Do piłki podszedł Edinson Cavani. Niestety jego strzał po ziemi nie był wystarczająco dobry, aby Sebastian Frey uległ.
Na szczęście Azzurri pokonali Rossoblu i dzięki temu prowadzą nad Milanem już czterema punktami.

Napoli na Stadio San Paolo pokonało Genoę 2:0. Szczęście Azzurrim dopisało, ponieważ Milan stracił dwapunkty w spotkaniu przeciwko Fiorentinie i Błękitni stworzyli dużą próżnicę między sobą, a Rossonerri. Gole strzelili Goran PAndev oraz Blerim Dzemaili.
Gandak
Najbardziej cieszy mnie zwycięstwo
maniek Poland
Brawo , tak ma być :)