Dzemaili: Dominowaliśmy

Podziel się tym artykułem

dzemailibig.png

Wciąż znakomitą formę utrzymuje pomocnik Napoli, Blerim Dzemaili. Co prawda Szwajcar nie zdobył dzisiaj gola, ale znakomicie rozgrywał i znacząco przyczynił się do wygranej.

"Muszę pogratulować Cagliari, bo stoczyli z nami mecz walki, ale to my zgarneliśmy pełną pulę i w końcu nasz sukces jest w pełni zasłużony. Są z nami trzy bardzo ważne punkty. To byłby wstyd, gdybyśmy nie wygrali tego meczu, ponieważ cały czas dominowaliśmy. Stworzyliśy do tego wiele sytuacji podbramkowych."

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy!