Agent Inlera: Gokhan nie odejdzie

Podziel się tym artykułem

inlerbig.png

Agent Gokhana Inlera - Dino Lamberti ucina wszystkie plotki odnośnie swojego klienta. Pomocnik był łączony z takimi klubami jak AC Milan oraz Fenerbahce Stambuł, ale menadżer zawodnika cały czas utrzymuje się przy pozostaniu piłkarza w Neapolu.

- Inler ma jeszcze trzy lata kontraktu i jest tu bardzo szczęśliwy. On jest bardzo przywiązany i do drużyny, i do miasta, dlatego chce tu zostać. Zresztą od momentu przybycia do Napoli jego celem była gra w Lidze Mistrzów i zdobycie Scudetto. Dołączył do Napoli by wygrywać i nawet jeśli nie zdobędzie mistrzostwa w tym, to uczyni to w kolejnym sezonie. - powiedział agent.

Komentarzy: 1
Gandak
Gandak

Bardzo dobrze. Jeśli Gokhan zostanie to pozostanie również rywalizacja pomiędzy nim i Blerimem. To na pewno pomoże tym piłkarzom :)