Napoli - Siena: Kolejny rzut na taśmę

SSC Napoli wygrało z AC Sieną po golu Edinsona Cavaniego w 73. minucie oraz Marka Hamsika w doliczonym czasie gry. Azzurri są już wicemistrzami Włoch i nie walczą o msirzostwo, ale grając rezerwowym składem i tak mają zapał do zwyciestw.

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobyli goście. W 36. minucie Agra podał do Grillo, a ten pokonał Antonio Rosatiego. Wynik do końca połowy nie zmienił się, więc Mazzarri musiał wprowadzić Lorenzo Insigne oraz Marka Hamsika. Te zmiany zaowocowały dopiero w 73. minucie, gdy Edinson Cavani zdobył wyrównującą bramkę.

W 93. minucie, po rzucie wolnym dla gości, antonio Rosati pewnie złapał piłkę. Bramkarz wykopał do najdalej wysuniętego Lorenzo Insgine, ten przebiegł fragment boiska gubiąc jednego z obrońców. Następnie podał prodsto do Gorana Pandeva. Ten jeszcze przed polem karnym przekazał footbolówkę do Marka Hamsika, który przelobował goalkeepera Sieny.