Lorenzo Insigne zostanie zawodnikiem Toronto FC

Podziel się tym artykułem

Ceniony dziennikarz Fabrizio Romano potwierdził za pośrednictwem platformy Twitter,że kapitan Napoli po zakończeniu sezonu 2021/2022 zostanie zawodnikiem drużyny z ligi MLS Toronto FC.

Insigne mógł negocjować z nowym pracodawcą dzięki powszechnej praktyce,czyli tzw.Prawu Bosmana,które zezwala na poszukiwanie nowego pracodawcy w okresie na pół roku przed wygaśnięciem kontraktu wiążącego zawodnika z dotychczasowym zespołem.

Nieoficjalne wciąż informacje stanowią,że Insigne dzięki występom w MLS będzie mógł zarobić znacznie więcej w porównaniu do dotychczasowej umowy.Sezon gry w barwach Toronto ma przynieść piłkarzowi zysk rzędu 11 mln euro.

Insigne w klubie z Toronto będzie miał kolegę przeciwko któremu nie raz rywalizował na włoskich boiskach.Zgodnie z doniesieniami dziennikarzy do kanadyjskiegomklubu ma dołączyć także kapitan Genoi Domenico Criscito.

Lorenzo Insigne w ciagu całego okresu gry w Napoli zdobył 114 bramek oraz zantował 91 asyst.Jak sądzicie w jakim stopniupoprawi te statystyki w ciągu ostatniej połowy sezonu jaką rozegra w Napoli?

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy!