Napoli - Monza: Oceny meczowe

Podziel się tym artykułem

Alex Meret - 6,5

Jedna ładna interwencja, w której popisał się dobrym refleksem.

Giovanni Di Lorenzo - 7

Nie rzuca się w oczy, ale zawsze jest tam, gdzie jest potrzebny. Giovanni wie, kiedy ma bronić, a kiedy może się podłączyć do ataku i zaoferować atakowi Napoli coś ekstra.

Amir Rrahmani - 7

Lepszy mecz niż w Weronie, Caprari i Petagna nie sprawiają mu kłopotu.

Min-jae Kim - 7,5

Zawsze groźny przy stałych fragmentach, sprawia obrońcom Monzy sporo problemów, ostatecznie kończąc z golem. Znów imponuje timingiem, pewnością siebie i grą 1 na 1, starając się, by kibice Napoli nie rozpaczali po Koulibaly'm.

Mário Rui - 7

Znów mogły się podobać jego zagrania ze stojącej piłki. Poza tym solidny mecz, bez rażących błędów czy niedokładności.

André Zambo Anguissa - 7

Jak zwykle, Anguissa oferował sporo w obu fazach gry. Popisał się ładną asystą przy trafieniu Osimhena.

Stanislav Lobotka - 7

Nie strzelił kolejnego gola, ale robił to, do czego nas za Spallettiego przyzwyczaił. Dyktował tempo gry, dogrywał partnerom i nie tracił piłki.

Piotr Zieliński - 7,5

Prawdziwy Zieliński wrócił. Werona to nie był przypadek - Piotrek znowu gra ze sporym luzem, z łatwością mija obrońców, rzuca dobre piłki za linię obrony. Kończy z dwiema asystami, choć jedna z nich była oczywiście dosyć przypadkowa.

Hirving Lozano - 6,5

Mniej wyrazisty niż z Hellasem, znów szarpie, choć nie wynika z tego wiele. Napoli więcej grało stroną Kvary.

Victor Osimhen - 7

Imponuje warunkami fizycznymi, z trzech defensorów Monzy jedynie Marlon okazjonalnie wygrywał z nim pojedynki. Dochodzi do dziesięciu strzałów, choć kończy ostatecznie z tylko jednym golem. Może się podobać jego gra bez piłki, gdyż zauważalnym jest jego progres w tym aspekcie.

Khvicha Kvaratskhelia - 8

Tego chłopaka stać na jeszcze więcej, niż pokazał do tej pory. Chociaż znów widać było po nim nerwy i trochę chaosu, strzelił dwie przepiękne bramki, odpowiadając na głosy, czy Gruzin z ligi rosyjskiej da radę w Serie A. Ponoć Antov wciąż leży wkręcony w murawę.

Eljif Elmas

Matteo Politano

Alessio Zerbin

Adam Ounas

Mathías Olivera

Bez oceny.

Luciano Spalletti - 8

W Napoli widać automatyzmy i schematy, drużyna jest zgrana, wszyscy zawodnicy znają swoje zadania. Znów oglądało się to bardzo przyjemnie. Teraz przed trenerem kłopot bogactwa: pytanie brzmi, jak wkomponować w ten zespół Raspadoriego?

Brak komentarzy. Twój może być pierwszy!