
Nie Martin Skrtel, a Adil Rami wydaje się teraz głównym kandydatem do wzmocnienia środka obrony Napoli. Francuz zadeklarował już, że opuści latem Valencię, a jego nowym kierunkiem będzie prawdopodobnie włoska Serie A.
27-latek ma w swoim kontrakcie klauzulę wykupu w wysokości 12,5 mln euro. Aurelio De Laurentiis chce jednak negocjować z działaczami Valencii i zapłacić za reprezentanta Francji około 10 mln euro. Mający marokańskie korzenie obrońca rozegrał w ostatnim sezonie 36 spotkań w barwach Nietoperzy. Wysoki (190 cm wzrostu) stoper zdobył 2 gole i zanotował 2 asysty.
Piłkarzem, który ma na koncie 26 występów i jednego gola w reprezentacji Francji interesują się również Inter Mediolan i Lazio Rzym. Adil Rami trafił do Valencii dwa lata temu z Lille za 6 mln euro.

Gandak
Ciekawa opcja. Pamiętam go jak grał w Lille. Potem ten transfer i już go w akcji nie widziałem. Mam nadzieję, że się poprawił :)
db3ybd3y
Solidny obrońca, trochę młodszy niż Skrtel i chyba też trochę tańszy.