Gomez nie trafi do Napoli

Podziel się tym artykułem

adelaubig.png

Mario Gomez nie zostanie zawodnikiem Napoli w tym okienku transferowym. Reprezentant Niemiec postanowił wybrać Fiorentinę. Dzisiaj pojawiło się oficjalne ogłoszenie transferu pomiędzy Bayernem, a Violą.

Czwarta drużyna Serie A zapłaciła Bawarczykom 16 mln euro, kolejne 4 wpłyną do Monachium w ciągu kilku najbliższych lat. Azzurri oferowali 27 - latkowi 6,4 mln za sezon, a jego byłemu klubowi 20 mln euro.

Teraz Neapolitańczycy muszą skupić się na dwóch innych zastępcach Edinsona Cavaniego - Edinie Dżeko oraz Leandro Damiao. Bliżej Stadio san Paolo jest Brazylijczyk, ponieważ Manchester City nie chce sprzedawać kolejnego napastnika.

Komentarzy: 3
Kriksus
Kriksus

to się groźny rywal szykuje, da więcej jakości niż Jovetic coś czuje

Petrus
Petrus

To killer wysokiej klasy.

Gandak
Gandak

Milan chyba będzie musiał ustąpić miejsce Violi na trzecim miejscu Serie A