
Mario Gomez nie zostanie zawodnikiem Napoli w tym okienku transferowym. Reprezentant Niemiec postanowił wybrać Fiorentinę. Dzisiaj pojawiło się oficjalne ogłoszenie transferu pomiędzy Bayernem, a Violą.
Czwarta drużyna Serie A zapłaciła Bawarczykom 16 mln euro, kolejne 4 wpłyną do Monachium w ciągu kilku najbliższych lat. Azzurri oferowali 27 - latkowi 6,4 mln za sezon, a jego byłemu klubowi 20 mln euro.
Teraz Neapolitańczycy muszą skupić się na dwóch innych zastępcach Edinsona Cavaniego - Edinie Dżeko oraz Leandro Damiao. Bliżej Stadio san Paolo jest Brazylijczyk, ponieważ Manchester City nie chce sprzedawać kolejnego napastnika.

Mario Gomez nie zostanie zawodnikiem Napoli w tym okienku transferowym. Reprezentant Niemiec postanowił wybrać Fiorentinę. Dzisiaj pojawiło się oficjalne ogłoszenie transferu pomiędzy Bayernem, a Violą.
Kriksus
to się groźny rywal szykuje, da więcej jakości niż Jovetic coś czuje
Petrus
To killer wysokiej klasy.
Gandak
Milan chyba będzie musiał ustąpić miejsce Violi na trzecim miejscu Serie A