
Gonzalo Higuain jeszcze dziś może pojawić się na obozie szkoleniowym Napoli w Dimaro. Napoli ma zapłacić 37 mln euro za Argentyńczyka. Z kolei jego pensja ma wynosić 6 mln euro na sezon.
25- latek miał już pojawić się na testach medycznych w Villa Stuart. Tam również badania przejdzie Pepe Reina. Napastnik następnie wyleci samolotem do Werony, a z tamtą pojedzie do Dimaro.

Gandak
Obawiam się, że po tych dwóch transferach zrobi się zastój w transferach. Ściągniemy jeszcze jakiś szrot, ew. Abela Hernandeza na ławę. Liczę jednak, że pozbędziemy się kilku rezerwowych. Mimo to mam nadzieję, ze Uvini, chociaż miał słaby sezon, zostanie. Razem z Rafaelem stworzyliby idealny duet :)