
Roma potwierdziła podpisanie dwuletniej umowy z Morganem De Sanctisem.
36-letni bramkarz jest wychowankiem Pescary. Występował też w Juventusie, Udinese, Sevilli, Galatasaray, skąd w 2009 roku przeniósł się do Napoli. W ubiegłym sezonie zagrał w 34 meczach Serie A.
Dziękujemy za wszystko Morgan!!
Kwota jaką klub ze stolicy zapłacił za doświadczonego bramkarza to pół miliona euro.
De Sanctis jest ośmiokrotnym reprezentantem Włoch.


Gandak
Szkoda, że już nie dawał rady. Lubiłem go :)
Olhen
dzięki Morgan i powodzenia na nowej drodze
MEIRELES16
powodzenia