De Sanctis w Romie!

Podziel się tym artykułem

http://www.picshot.pl/pfiles/70478/napoli-cagliari-big.png

Roma potwierdziła podpisanie dwuletniej umowy z Morganem De Sanctisem.

36-letni bramkarz jest wychowankiem Pescary. Występował też w Juventusie, Udinese, Sevilli, Galatasaray, skąd w 2009 roku przeniósł się do Napoli. W ubiegłym sezonie zagrał w 34 meczach Serie A.

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/208431_447328565364591_190861652_n.jpgDziękujemy za wszystko Morgan!!


Kwota jaką klub ze stolicy zapłacił za doświadczonego bramkarza to pół miliona euro.

De Sanctis jest ośmiokrotnym reprezentantem Włoch.

Komentarzy: 3
Gandak
Gandak

Szkoda, że już nie dawał rady. Lubiłem go :)

Olhen
Olhen

dzięki Morgan i powodzenia na nowej drodze

MEIRELES16
MEIRELES16

powodzenia