
Pepe Reina został zawodnikiem SSC Napoli na zasadzie wypożyczenia z Liverpoolu. Hiszpan jest przekonany, że Napoli powalczy o mistrzostwo.
- Napoli jest dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Dam z siebie wszystko w tym sezonie. Natomiast potem zobaczę co da mi przyszłość. Jestem zawodnikiem wielkiego klubu, który będzie rywalizował o mistrzostwo Włoch. Ponadto będziemy chcieli namieszać w Lidze Mistrzów - stwierdził.
- W Neapolu buduje się świetna drużyna, która będzie chciała namieszać w czołówce Serie A. Rafael Benitez to świetny trener, z którym z pewnością łatwiej odnieść sukces. On jest najlepszym menedżerem z jakim do tej pory pracowałem - zakończył Reina

Pepe Reina został zawodnikiem SSC Napoli na zasadzie wypożyczenia z Liverpoolu. Hiszpan jest przekonany, że Napoli powalczy o mistrzostwo.
Gandak
Oby miał rację :)
MEIRELES16
Pozostaje czekać na początek sezonu , ciekawy jestem czy Reina będzie regularnie grać , w ostatnim meczu Rafael świetnie spisał się na bramce