Reina: Napoli walczy o mistrzostwo

Podziel się tym artykułem

reinaprezentacjabig.png

Pepe Reina został zawodnikiem SSC Napoli na zasadzie wypożyczenia z Liverpoolu. Hiszpan jest przekonany, że Napoli powalczy o mistrzostwo.

- Napoli jest dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Dam z siebie wszystko w tym sezonie. Natomiast potem zobaczę co da mi przyszłość. Jestem zawodnikiem wielkiego klubu, który będzie rywalizował o mistrzostwo Włoch. Ponadto będziemy chcieli namieszać w Lidze Mistrzów - stwierdził.

- W Neapolu buduje się świetna drużyna, która będzie chciała namieszać w czołówce Serie A. Rafael Benitez to świetny trener, z którym z pewnością łatwiej odnieść sukces. On jest najlepszym menedżerem z jakim do tej pory pracowałem - zakończył Reina

Komentarzy: 2
Gandak
Gandak

Oby miał rację :)

MEIRELES16
MEIRELES16

Pozostaje czekać na początek sezonu , ciekawy jestem czy Reina będzie regularnie grać , w ostatnim meczu Rafael świetnie spisał się na bramce