
Podczas spotkania pomiędzy Benficą Lizboną oraz SSC Napoli, zostało ogłoszone podpisanie umowy z Markiem Hamsikiem do 2018 roku! "To perfekcyjna umowa" - stwierdził Aurelio De Laurentis.
- On jest wielkim człowiekiem, wielkim profesjonalistą i świetnym graczem, który honoruje Napoli. Nosząc tą koszulkę jest szczęśliwy. Odnowiliśmy jego umowę rozszerzając ją do 2018 roku - powiedział prezes Napoli.
A oto zdjęcie, jakie Aurelio De Laurentis umieścił na swoim TwitterzePoprzednia umowa Słowaka obowiązywała go do 2016 roku.

Podczas spotkania pomiędzy Benficą Lizboną oraz SSC Napoli, zostało ogłoszone podpisanie umowy z Markiem Hamsikiem do 2018 roku! "To perfekcyjna umowa" - stwierdził Aurelio De Laurentis.
Gandak
Super wiadomość po tak dobrym meczu :D
mariusz72max
Brawo Marek :)
Silo
Super! Najlepszy ofensywny pomocnik w Serie A zostaje z nami na dłużej (nie wątpiłem w to, ze przedłuży kontrakt, bo kocha Napoli) ! Marek zostań już do końca kariery!! : D
Petrus
Zostanie, to pewne. Tylko jakies trzesienie ziemi spowodowaloby, ze Hamsik odejdzie.