
SSC Napoli zajmując drugie miejsce Serie A, zakwalifikowało się do prestiżowych rozgrywek Ligi Msitrzów bez przechodzenia eliminacji. Już dziś o 17:45 zostaną rozlosowane grupy tego turnieju.
Koszyk 1: Bayern Monachium, FC Barcelona, Chelsea Londyn, Real Madryt, Manchester United, Arsenal Londyn, FC Porto, Benfica Lizbona.
Koszyk 2: Atletico Madryt, Shakhtar Donetsk, AC Milan, Schalke 04, Marsylia, CSKA Moskwa, Paris Saint-Germain, Juventus Turyn.
Koszyk 3: Zenit Sankt Petersburg, Manchester City, Ajax Amsterdam, Borussia Dortmund, FC Basel, Olympiakos Pireus, Galatasaray Stambuł, Bayer Leverkusen.
Koszyk 4: FC Kopenhaga, SSC Napoli, Anderlecht, Celtic, Steaua Bukareszt, Viktoria Pilzno, Real Sociedad, Austria Wiedeń.

SSC Napoli zajmując drugie miejsce Serie A, zakwalifikowało się do prestiżowych rozgrywek Ligi Msitrzów bez przechodzenia eliminacji. Już dziś o 17:45 zostaną rozlosowane grupy tego turnieju.
Soccavo
Gandak,nie mogą grać w grupie 2 kluby z jednego kraju.Moja grupa marzeń:Benfica,Marsylia,Olympiakos.
mariusz72max
FC Porto Atletico Madryt Borussia Dortmund SSC Napoli
Pipita
W losowaniu próbnym Napoli trafiło do grupy z Realem Madryt, PSG i Manchesterem City.
mariusz72max
[img]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1231490_630201300346781_1640437394_n.png[/img]
mariusz72max
Forza Napoli
mariusz72max
Oto sprawozdanie techniczne Rafa Benitez po losowaniu Ligi Mistrzów: " Kiedy mówimy o Lidze Mistrzów, to ciężko cały dzień, nasza wydaje mi się jednym z najbardziej wyważone, nie jest łatwe, ponieważ wszystkie zespoły w grupie mają doświadczenie w Lidze Mistrzów. Uważamy, że będzie to wielkie wyzwanie. Borussia jest zespołem bardzo wysokim poziomie, finalista ostatniego roku gra dobrą piłkę. Arsenal znam go dobrze i mamy do czynienia z ostatnim w Emirates Cup, świetny trener i międzynarodowe doświadczenie. W odniesieniu do Marsylii, pamiętam mój pierwszy międzynarodowy sukces, finał Pucharu UEFA z Walencji. W domu będzie trudne, ponieważ mają gorącą fazę. "
MEIRELES16
Trudna grupa jednak moim zdaniem Arsenal i OL pojadą do domu
Gandak
Najlepsza grupa: Benfica/Porto CSKA/Schalke Galata/Olympiacos Napoli Najgorsza grupa: Bayern/Barca Shakhtar/Juve Borussia/Zenit Napoli