
Zostały już rozlosowane grupy Ligi Mistrzów. SSC Napoli nie trafiło łatwo, ponieważ na finalistę zeszłorocznych pucharów - Borussię Dortmund. Azzurri będą musięli się spotkać również z Marsylią oraz Arsenalem.
GRUPA A
| POZ. | DRUŻYNA | |
|---|---|---|
| 1. | ![]() |
Manchester United |
| 2. | ![]() |
Szachtar Donieck |
| 3. | ![]() |
Bayer Leverkusen |
| 4. | ![]() |
Real Sociedad |
GRUPA B
| POZ. | DRUŻYNA | |
|---|---|---|
| 1. | ![]() |
Real Madryt |
| 2. | ![]() |
Juventus Turyn |
| 3. | ![]() |
Galatasaray Stambuł |
| 4. | ![]() |
FC Kopenhaga |
GRUPA C
| POZ. | DRUŻYNA | |
|---|---|---|
| 1. | ![]() |
Benfica Lizbona |
| 2. | ![]() |
Paris Saint-Germain |
| 3. | ![]() |
Olympiakos Pireus |
| 4. | ![]() |
Anderlecht Bruksela |
GRUPA D
| POZ. | DRUŻYNA | |
|---|---|---|
| 1. | ![]() |
Bayern Monachium |
| 2. | ![]() |
CSKA Moskwa |
| 3. | ![]() |
Manchester City |
| 4. | ![]() |
Viktoria Pilzno |
GRUPA E
| POZ. | DRUŻYNA | |
|---|---|---|
| 1. | ![]() |
Chelsea Londyn |
| 2. | ![]() |
Schalke 04 Gelsenkirchen |
| 3. | ![]() |
FC Basel |
| 4. | ![]() |
Steaua Bukareszt |
GRUPA F
| POZ. | DRUŻYNA | |
|---|---|---|
| 1. | ![]() |
Arsenal Londyn |
| 2. | ![]() |
Olympique Marsylia |
| 3. | ![]() |
Borussia Dortmund |
| 4. | ![]() |
SSC Napoli |
GRUPA G
| POZ. | DRUŻYNA | |
|---|---|---|
| 1. | ![]() |
FC Porto |
| 2. | ![]() |
Atletico Madryt |
| 3. | ![]() |
Zenit Sankt Petersburg |
| 4. | ![]() |
Austria Wiedeń |
GRUPA H
| POZ. | DRUŻYNA | |
|---|---|---|
| 1. | ![]() |
FC Barcelona |
| 2. | ![]() |
AC Milan |
| 3. | ![]() |
Ajax Amsterdam |
| 4. | ![]() |
Celtic Glasgow |

































mariusz72max
Myślę że Napoli sobie poradzi i wyjdzie z grupy na bank to nie my mamy się bać niech się oni teraz nas boją Per Sempre Napoli
mariusz72max
18 Września godz 20-45 San Paolo SSC Napoli- BVB Borussia
mariusz72max
[img]https://sphotos-b-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/526305_694646807216201_1348729359_n.png[/img]
mariusz72max
[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1009865_577951635602177_709134850_n.jpg[/img]
mariusz72max
[img]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1234627_577940932269914_670951747_n.jpg[/img]
mariusz72max
[img]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1151028_694679853879563_50000589_n.png[/img]
mariusz72max
[img]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/999469_646298025394501_2073335184_n.jpg[/img]
Mav
Juz sie nie mogę doczekać 18 września
higuain
grupa spoko, napoli ma duze szanse na awans beda chociaz ciekawe mecze do ogladania