
Marek Hamsik stwierdził, że moze w tym sezonie spełnić wymagania Rafaela Bentieza i zdobyć piętnaści bramek. Słowak bardzo dobrze zacął ten sezon. Po dwóch spotkanaich ma już na koncie cztery gole i przoduje jako samodzielny lider klasyfikacji strzelców Serie A.
- Jestem zadowolony z tego jak drużyna rozpoczęła sezon. Benitez prosił mnie o 15 bramek w sezonie i jestem pewny, że mogę tego dokonać - powiedział.
- Nie mam jednak żadnych złudzeń, napastnicy niebawem powinni się obudzić - dodał, gdy zapytano go jak długo utrzyma się jako lider klasyfikacji strzelców.

Marek Hamsik stwierdził, że moze w tym sezonie spełnić wymagania Rafaela Bentieza i zdobyć piętnaści bramek. Słowak bardzo dobrze zacął ten sezon. Po dwóch spotkanaich ma już na koncie cztery gole i przoduje jako samodzielny lider klasyfikacji strzelców Serie A.
Gandak
Aktualnie najlepszy gracz Napoli :)
BarteQ
Oby o wiele więcej strzelił ;)
Pipita
Trzymam kciuki,oby jednak rzeczywiście inni też się obudzili (czyt. Higuain ;) ). "Benitez prosił mnie o 15 bramek w sezonie"- ciekawe,jakie limity trener wyznaczył innym?
mariusz72max
co najmniej 20 strzeli jak będzie w takiej samej formie
Kuleciak
Na zdrowie i niech wali więcej :D
pawnpablito
Jeśli mu ktoś przeszkodzi to chyba tylko i wyłącznie El Faraone albo Pipita. Poza tym uważam, że na pewno przekroczy tą barierę.
Mav
aktualnie najlepszy gracz seriea ;)