
Gonzalo Higuain cieszy się ze swycięstwa Neapolitańczyków. Argentyńczyk podkreśla, że celami an ten zeson są zwycięstwa w Lidze Mistrzów i Serie A. 25-latek stwierdził również, że liga włoska jest trudniejsza od hiszpańskiej.
- To dla nas bardzo ważne zwycięstwo, bo pokonaliśmy zespół, który był finalistą ostatniej edycji Ligi Mistrzów. Natomiast obecnie jest liderem niemieckiej ekstraklasy - stwierdził strzelec pierwszego gola w Dortmundzie.
- Naszymi celami są zwycięstwa zarówno w Serie A, jak i Champions League. Nam to nie robi różnicy. Chcemy zwyciężać i robimy co możemy, żeby to się nam udawało - zaręczył Argentyńczyk.
- Muszę przyznać, że gra w lidze włoskiej jest trudniejsza od gry w Hiszpanii. Jednak gram w świetnym zespole, mamy dobrego trenera i wierzę, że nasza dobra passa będzie kontynuowana - dodał.

Gonzalo Higuain cieszy się ze swycięstwa Neapolitańczyków. Argentyńczyk podkreśla, że celami an ten zeson są zwycięstwa w Lidze Mistrzów i Serie A. 25-latek stwierdził również, że liga włoska jest trudniejsza od hiszpańskiej.
Matthew19
Ambitnie Pipita, ale to dobrze. Trzeba mierzyć wysoko!
Napoli
Higuain ma rację to najważniejsze zwycięstwo .Fajnie jak powtórzymy ten sukces na wyjezdzie w Dortmundzie.
mariusz72max
Udowadnia że wydana kasa za niego nie była wydana na marne tak trzymaj Pipita w Mediolanie też będziesz miał okazje Forza Napoli Sempre
Napoli
Real Madryt nawet nie wie co stracił Higuain to prawdziwy skarb który strzela gole.