
Kontrakt Juana Zunigi trwa jeszcze do końca tego sezonu. Władze Azzurrich próbują przedłużyć umowę oferując nawet 3,5 mln euro za rok gry. Niestety negocjacje na razie nie rozwijają się. Dlatego jeśli Kolumbijczyk nie podpisze kontraktu może za darmo odejść do samej FC Barcelony.
- W poniedziałek powinno odbyć się spotkanie z władzami klubu. Wtedy wyjaśni się, czy piłkarz przedłuży kontrakt czy nie. Jeśli do tego nie dojdzie, to Barcelona wydaje się być najbardziej prawdopodobnym przystankiem, zwłaszcza, że odchodzi Dani Alves. Nie wiem, czy Juventus został odrzucony, aleZunigawolałby wybrać kataloński zespół. W Kolumbii Zuniga i cała jego rodzina powtarzali, że on marzy o Barcelonie -stwierdził redaktor z Radia Caracol.

mariusz72max
Podpisze ten kontrakt na pewno nie sadzę by Barcelona była nim zainteresowana to kolejna plotka a tak po za tym Barcelona jest lepsza w chwili obecnej czy mogę się mylić .Na www seria a .pl typ Milan -Napoli 0-2 Forza Napoli Sempre
mariusz72max
[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1264685_641816135851964_1458086691_o.jpg[/img]
Soccavo
Niestety to nie jest plotka.Pisałem już kiedyś o zainteresowaniu Barcy.Agent Zunigi był w Hiszpanii nie jeden raz.Zuniga nie podpisuje,czeka.Czeka na Barcelonę.Ciekawostką jest to,że Barca nie daje więcej niż 3.5 mln oferowane Kolumbijczykowi przez Napoli.Im dłużej Zuniga nie podpisuje tym bardziej jego odejście staje się prawdopodobne.Jedyna pociecha,nie do rubentusu.
Michał
Coś czuję, że Barcelona będzie szukać dużo bardziej medialnego transferu, bo Zuniga to byłby maks. uzupełnienie składu Dumy Katalonii. A im uzupełnienia nie są potrzebne, oni się będą wzmacniać. Myślę, że jak już gdzieś odejdzie, to raczej do Juve.
Matthew19
Bardzo by się nam przydał, jedyne co można teraz zrobić to go przekonać coraz lepszymi występami, kiedy zrozumie, że w Neapolu tworzy się drużyna walcząca o tryumfy w Europie, powinien zostać. Liczę na to
BarteQ
Zuniga to świetny boczny obrońca ciężko byłoby znaleźć kogoś w jego miejsce..mało jest takich sprinterów którzy biegają od bramki do bramki przez cały czas..ooby został ..