Zobacz temat
 Drukuj temat
Letnie okienko transferowe 2014
Matthew19
Już zaczynają się pierwsze letnie wzmocnienia. PSG kupiło Davida Luiza, a my Koulibaliego.
W tym temacie możemy pokomentować najbardziej głośne letnie transfery, a zwłaszcza odnosić się do plotek a przede wszystkich oficjalnych transferów dotyczących naszego klubu Uśmiech

Matthew19
Co do Luiza, to Alex powoli kończy karierę, więc myślę, że Luiz im się przyda i z Thiago Silvą znają się bardzo dobrze. PSG ma ogromną ilość kasy, ale trzeba przyznać, że póki co przeznaczają ją na graczy, którzy przydadzą im się.

Ochoj
w tym okienku widzę u nas jeszcze wspomnianego ostatnio Vertonghena,
obowiązkowo prawy obrońca, def. pomocnik jeśli sprzedamy Behramiego i pomocnik ofensywny do konkurencji/zastępstwa dla Hamsika.
jeśli chodzi o napad to śmiało można zostawić Zapatę, tylko trzeba pozbyć się Gorana (co moze się udać, wymiana przy transferze Vertonghena) aby Duvam miał więcej minut.

Cavani86
Matthew19 napisał(a):

Co do Luiza, to Alex powoli kończy karierę, więc myślę, że Luiz im się przyda i z Thiago Silvą znają się bardzo dobrze. PSG ma ogromną ilość kasy, ale trzeba przyznać, że póki co przeznaczają ją na graczy, którzy przydadzą im się.

Dokladnie, jak na szejkowego wlasciciela duza kasa ale wydawana raczej z sensem...
Forza Napoli!

Petrus
Po katastrofie mundialowej powaznie zastanawiam sie nad zasadnoscia kupna Luiza przez PSGZ przymrużeniem oka

Michal
Nie przesadzajmy, że Luiz po dwóch słabych meczach nagle stanie się piątym kołem u wozu w PSG. Faktycznie 50 mln euro wydawało się przesadzone już przed Mundialem, ale to szejkowie, nie dziwne, że Jose wraz z Romanem zdoili z nich aż pół sety.

Ja bym się przyjrzał transferom jakie przeprowadzają trzej hegemoni (bo chyba można już tak mówić o Atletico) w Primera Division. Real kupił Kroosa, Jamesa i Keylora Navasa, gwiazdy ostatnich mistrzostw świata, zawodników którzy dodatkowo wzmocnią i tak już genialnie funkcjonującą maszynę. Barca ściągnęła Suareza, zawodnika z silnym charakterem, którego Katalończycy potrzebują. Ich problemem wciąż jest defensywa, a 30-letni palacz z Valencii kupiony za 20 mln euro tego nie zmieni. Inteligentne ruchy poczyniło Atletico. Po stracie swoich trzech kluczowych zawodników (Diego Costa, Courtois, Filipe Luis) uzupełnili kadrę zawodnikami o podobnym potencjale (Mandzukic, Oblak, Guilherme Siquiera). Dodatkowo wzmocnili się reprezentantem Francji, Antoine Griezmann, za którego zapłacili 30 mln euro Realowi Sociedad. Wciąż więc wygląda na to, że to Hiszpańskie drużyny będą dominować w Europie, co niezmiernie mnie smuci, jako kibica angielskiej Premier League.
napoli24h.pl/images/zunigaidzemailisyg.png

Ochoj
Suarez i silny charakter? jak dla mnie trochę się to wyklucza, znowu kogoś pogryzie i tyle z niego Barca będzie miała.. Pokazuje język
jak dla mnie to on tylko zniszczy tam atmosferę w szatni... głupotą jest dla mnie sprzedaż Sancheza.. może Luis to ogarnie, jednak nie zdziwię się jeśli Barca będzie gonić w tym sezonie obie ekipy z Madrytu.. przewiduję niezbyt przekonujące - jak na Barcę - trzecie miejsce w PD, z dwucyfrową stratą punktową do lidera.

ManU wydaje się w tym roku dużo mocniejsze, namieszają w Barclays, Van Ghall wie co robi Z przymrużeniem oka
Chelsea coś może ugra też więcej w tym roku, ale liczę i tak na City, mimo że specjalnych wzmocnień nie zrobili
zespoły z innych lig chyba aż tak mocnych wzmocnień nie miały.. Bayern to wydaje mi się że się osłabił pozbywając się Kroosa, BVB powoli zostaje rozsprzedawane..
PSG i Monaco również słabo jak na razie,
Juve bez Conte nie pogra tak dobrze jak w ostatnim sezonie, w europie w zasadzie to też się nie pokazali z najlepszej strony..
Roma będzie dużo poważniejszym rywalem w tym roku dla Neapolu

podsumowując, Real ma cholernie duże szanse na obronę LM i bycie pierwszą drużyną która tego dokona Z przymrużeniem oka

Przejdź do forum:
Ostatnio poruszane tematy
  Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
Strona Napoli - co dalej?
Serwis
10036 7 Vasco
23-09-2019 13:14
X czy Y
Gry forumowe
225197 281 Raskol
02-04-2019 09:58
5 ulubionych piłkarzy