Zobacz temat
 Drukuj temat
Letnie mercato 2014
Petrus
Kogo byscie widzieli w skladzie Napoli? Na kogo mozemy sobie pozwolic, a kto pozostaje w sferze marzen?
x1

Michal
Szczerze mówiąc przydałoby nam się jeszcze z dwóch-trzech zawodników z najwyższego światowego poziomu. Moim zdaniem powinniśmy ściągnąć przede wszystkim stopera. Mi się marzy Zapata z Milanu. Jak byśmy się postarali może nie było by to takie nierealne. Jeśli nie Kolumbijczyk to Andrea Ranocchia i Matteo Darmian z Torino. Drugą pozycją, na którą trzeba znaleźć zawodnika, jest środek pomocy, bo stworzyła się luka po odejściu Valona. Jak dla mnie niezłymi kandydatami są Juraj Kucka z Genoi i Miguel Veloso z Dynama Kijów. Transfer Fellainiego jakoś mi się nie widzi, wolałbym zawodnika stricte defensywnego, który przede wszystkim broniłby dostępu do własnej bramki. Przydałby się też jakiś boczny obrońca, żeby uzupełnić skład, Eros Pisano z Palermo byłby w sam raz. Wiele osób twierdzi, że Napoli powinno poszukać następcy Pepe Reiny, ale moim zdaniem Rafael spokojnie powinien sobie poradzić, na ławce czeka bowiem rywal do walki o pierwsze skład Marian Andujar, a kadrę bramkarzy uzupełniałby Rosati.

Jeśli chodzi o transfery z klubu to jak najszybciej pozbyłbym się Mesto, Colombo i Donadela, którzy nic nie wnoszą do składu. Pandev i Britos to zawodnicy za których moglibyśmy otrzymać jezcze jakieś sensowne pieniądze, dlatego z ich odejściem też bym się liczył. Poza tym wypożyczyłbym zgraję utalentowanych młokosów z Roberto Insigne, Somą Novothnym i Josipem Radosevicem na czele.
napoli24h.pl/images/zunigaidzemailisyg.png

Ochoj
Również uważam że potrzeba nam 2-3 zawodników, a śmiało możemy się pozbyć Colombo, Donadela, Mesto, Britosa i Pandeva. Coś kasy uda się nawet za niektórych szkubnąć.
Britos, Pandev i Mesto, myślę że 10mln jest w zasięgu.

Jeśli chodzi o wzmocnienia, to jak dla mnie mus to prawy obrońca, może tam spokojnie grać Zuniga, ale odpadnie nam jeden boczny i znowu będziemy się meczyć z podstarzałym już Maggio, którego w sumie też bym się pozbył, ale dopiero w przyszłym roku.
Ciężko mi kogoś wytypować.. ale ciekawą opcją byłby dla mnie Danilo z FC Porto.
Środkowy pomocnik za Valona, żałuje że jednak z Mascherano się nie udało.. Casemiro z Realu też już został wypożyczony, mógł też również być dobrą opcją.
Co do Fellainiego też mi jakoś nie pasuje.. Veloso już prędzej.
Ostatni transfer to ktoś kto pogoni Marka, rywal który wywrze na nim większą presję, gracze jak Isco, Oscar czy Koke to w zasadzie chyba tylko marzenie.. ale może Enzo Perez? Mi osobiście bardzo się podobał na mistrzostwach, szybki, z dobrym dryblingiem i rozegraniem.
Tyle ode mnie, jak na razie Z przymrużeniem oka
pozdrawiam.

Gandak
Porozmawiajmy może lepiej o rzeczach nam bliższych. Nie ma co bujać w obłokach.
Napoli obecnie na liście życzeń ma: Fellainiego, Leivę, Sandro, Clasie, Camacho, M'poku, Diarrę i Javiego Garcię. O reszcie nawet plotek nie słyszałem, więc nie ma co gdybać, Benitez tego forum raczej nie czyta Uśmiech

Rafa ma zamiar kupić jeszcze dwóch pomocników na miejsce Valona i Blerima, który już wkrótce powinien zostać sprzedany. Najbliższy Napoli jest Fellaini. Dla mnie byłby to dobry zawodnik do naszej formacji. Moglibyśmy spokojnie grać 4-2-3-1, 4-3-3, 4-1-4-1. O wszystkich trzech formacjach mówił już Benitez.

Cieszyłbym się, gdyby Napoli zasilił właśnie Fellaini. Nie oglądam United, ale wiem, że tam sobie nie radził. Ale tutaj od razu go muszę usprawiedliwić. Opuścił aż 17 spotkań s powodu dwóch kontuzji, niemalże po sobie. Potem zanim wrócił do formy zbliżał się już koniec sezonu, po którym miał być Mundial. Do Mistrzostw trzeba było się przygotować, zaoszczędzić siły, broń Boże nie złapać kontuzji. Ale w Brazylii zagrał już coś innego. Widziałem wszystkie mecze Belgów na MŚ i Fellaini grał bardzo dobrze. Dla mnie to nadal zawodnik z górnej półki. Zresztą Benitez chce go w zespole, a mi to wystarczy.

Rok temu Mertens(na początku sezonu), Albiol, Reina, a przede wszystkim Callejon przed sezonem nie byli dobrymi transferami. Dodam także, że sam nie cieszyłem się z kupna Higuaina, który wg. mnie w Realu grał fatalnie marnując ekstra sytuacje, i na pewno nie mógł godnie zastąpić Matadora. Dopiero w trakcie kampanii Reina bronił jak z nut (m. in. karny Balo miodzio Z przymrużeniem oka ), Albiol dyrygował defensywą, Higuain był czwartym strzelcem ligi(już pominę jego sytuację z Chievo w rundzie rewanżowej), a Callejon, no sami wiecie Z przymrużeniem oka. Dlatego teraz nawet jeśli wydaje mi się, że transfer może być zły, to zdaję sobie sprawę z tego, że Benitez wie ode mnie lepiej jakich zawodników potrzebuje, i takich właśnie kupuje. Jedynie czasem mogę się doczepić do wieku, ale sam nasz prezes powiedział, że chce młodych, bo SSC Napoli to projekt na lata!
sscnapoli.it/shared/UserFiles/image/NAPOLI%202013%20ANDATA/mina%20(8).jpg sscnapoli.it/shared/UserFiles/image/NAPOLI%202013%20ANDATA/nafio%20(8).jpg
Edytowane przez Gandak dnia 05-08-2014 13:53
napoli24h.pl/images/hamsikvflsyg.png

http://napoli24h.pl/
Petrus
Popieram w pelni Gandaka. My jako kibice, niezaleznie od wieku i znajomosci futbolu powinnismy zachowac zdrowy dystans do wydarzen. Kiedy rozwazamy transfery musimy wziac pod uwage wiele czynnikow, jak atrakcyjnosc ligi, gaze zawodnikow itd., odpuscic sobie marzenia o pozyskaniu wielkich, uksztaltowanych graczy. Higuain jest tutaj wyjatkiem, zreszta musimy wziac poprawke na historie transferu, bezposrednio zwiazana z Matadorem.
Wydaje sie, ze Benitez robi wszystko by pozyskac zawodnika z ligi angielskiej. Przeszkoda, jak zwykle, sa pieniadze...
Ostatnio na celowniku Napoli znalazl sie SandroUśmiech

Cavani86
Dopoki we Wloszech nie zainwestuja w nowoczesne stadiony i lepsze szkolenia, liga nie ruszy dopoty nie ma co liczyc na to co bylo powiedzmy 7-10 lat temu jak w 1/2 LM byly 3 zespoly z Seriea...
Oby te czasy wrocily,,,
Forza Napoli!

Petrus
Pod wzgledem stadionow sprawa sie troche ruszyla. Roma na pewno go zbuduje, a Udinese albo juz to robi, albo remontuje. Poodbnie jak chociazby Viola. Duze ambicje ma tez Inter.
Pamietajmy o jednym - gdy jedni staraja sie dorownac, to konkurencja tez sie rozwija. NIESTETY.

Przejdź do forum:
Ostatnio poruszane tematy
  Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
Strona Napoli - co dalej?
Serwis
13532 16 Vasco
29-03-2021 15:03
X czy Y
Gry forumowe
237301 281 Raskol
02-04-2019 09:58
5 ulubionych piłkarzy