Zobacz temat
 Drukuj temat
Transfery - Lato 2015
forzanapoli
Kto waszym zdaniem oraz na jaką pozycję powinien zasilić Napoli w letnim okienku transferowym 2015, a kto powinien zostać sprzedany lub wypożyczony, aby się trochę ograć ? Uśmiech

makxxu
Letnie transfery to jedna wielka niewiadoma Szeroki uśmiech większość kontraktów, transfery z i do Napoli, zależą od naszej końcowej pozycji w tabeli oraz czy uda nam się dojść do finału LE Uśmiech

Igła powinien zostać. Doświadczony zawodnik z wyrobionym nazwiskiem, jednakże gdyby doszło do sprzedaży, to DL postawi za niego konkretną cenę. Któryś z defensorów myślę, że poleci (wrócę do tego posta jeżeli tak będzie Szeroki uśmiech ). Ale naprawdę, nie mam konkretnych typów.

Kuleciak
ściągnąć Sepe, oraz prawego obrońce! Marzy mi się Carvajal! + 1 defensywny pomocnik z prawdziwego zdarzenia, przy niepozbywaniu się nikogo i była by bajka!

forzanapoli
Myślę, że jeżeli klub pozyska nowego defensywnego pomocnika, to ktoś ze środka pola na pewno będzie musiał odejść.

OZS1
Jesli o mnie chodzi Maggio, Inler, Lopez, Jorginho out, na bok obrony sprowadził bym Fernandeza z CSKA albo Van Der Wiela z PSG jest na wylocie lub Carvajal z Realu, na środek pomocy może Duda z Legi lub Halilović z Barcelony B młody bardzo utalentowany Chorwacki ŚP, ale najbardziej to ja u Nas pragne zobaczyć tą młodą perełkę https://www.youtu...m_hZLvAL1g Tielemans z Anderlechtu Bruksela młody gówniarz a jak Krystyna i Messi w jednym pożytek na lata, na skrzydła Depay, Konopianka z Dnipro, taka ekipa i bł bym szczęśliwy...!!!...Uśmiech)

Petrus
Ja sie pytam co z VARGASEM?Szeroki uśmiech

Gandak
Biedny ma kontuzje do końca sezonu : ( Pewnie go w końcu sprzedamy. Ale nie wiadomo kto za rok nas poprowadzi i jakie ma wobec niego plany.
napoli24h.pl/images/hamsikvflsyg.png

http://napoli24h.pl/
Meeeertens
Ja jestem za sprzedaniem Inlera i ściagnieciem Kramera (szkoda ze na wakacjach nie wypaliło), lub zatrzymać El Kaddouriego. Dodatkowo przynajmniej 2 obrońców i DOBREGO i OGRANEGO bramkarza

forzanapoli
Ja ciągle jestem za tym pomysłem aby zakontraktować Emira Spahicia, ponieważ moim zdaniem jest to doświadczony, ograny środkowy obrońca. Ponadto kiedy oglądałem pierwszy mecz pomiędzy Bayerem Leverkusen a Atletico Madryt był on najjaśniejszym punktem drużyny jeżeli chodzi o formację defensywną. Zagrał bardzo dobre spotkanie. Może sam zawodnik nie jest jakąś gwiazdą, ale biorąc pod uwagę nasze problemy obronne jestem pewien, że był by przydatnym wzmocnieniem, do tego całkiem za darmo.

Moim zdaniem klub powinien zrobić roszady jeżeli chodzi o zawodników w formacji defensywnej, żeby zrobić miejsce nowym piłkarzom. Według mnie klub powinien opuścić Mesto, Zuniga i ktoś z dwójki Britos - Henrique.
Edytowane przez forzanapoli dnia 18-04-2015 17:52

OZS1
Ja bym jeszcze popytał o Rodrigueza z Wolfsburg świetny młody lewy obrońca, kopyto ma dobrze ułożone, może by sie na prawą strone nadał...!!!...Uśmiech)

MichalloSSCN
ŚP: Inler Gargano Jorginho Lopez -
Jeśli Inler ma odejść, to kilka propozycji:
- Camacho (Malaga)
- Ramires (Chelsea)
- Sertic (Bordeaux)
- Kramer (M'gladbach)
PO: Maggio, Mesto
Jeden z nich odejdzie i to bardzo prawdopodobne. Wolałbym żeby to był Mesto ale to raczej Maggio nie przedłuży kontraktu.
Propozycje:
- Carvajal (Real)
- Rafael (United)
- Fabinho (Monaco)
- Fernandes (CSKA)
- Arias (PSV)

MichalloSSCN dnia kwiecień 18 2015 11:14:29
BR: Rafael, Andujar, Colombo, Contini, Sepe
Rafael i Colombo wg mnie out. Jeśli ktoś przyjdzie, propozycje:
- Guaita (Getafe)
- Trapp (Eintracht)
- Areola (PSG)
- Scuffet (Udinese)
- Patricio (Sporting)
- Zoet (PSV)
- Casilla (Espanyol)
Kogo wy byście widzieli w Napoli najbardziej?

Meeeertens
Ramires raczej nieeee, drogo. Kramer jak najbardziej tym bardziej że w Bayerze 04 z którego jest ciagle wypożyczany nie ma dla niego miejsca. Sertica dobrze nie znam bo z Ligue1 oglądam tylko mecze Lyonu, a z nimi...hmmm cóż delikatnie mówiac Bordeaux dostało i to ostro. Fabinho i Rafael to bardzo dobre wybory, a na bramke potrzebujemy kogos lepszego... Rui Patricio jest dobry, ale ja osobiście jestem za kims pokroju Cillesena

Hasys
A może by tak na bramke spróbować Czecha z CFC ściągnać. Po tym sezonie odejdzie na 99%,a bardzo możliwe, że nie będzie chciał przechodzić do innego klubu BPL. Na pewno będzie miał sporo możliwości, ale skoro udało się ściągnąć Pipitę to nie widzę przeszkód w sprowadzeniu Czecha Uśmiech

Dodatkowo na pewno potrzebujemy kogoś na środek obrony (prawdę mówiąc nawet 2 by się przydała) oraz kogoś na prawa obronę. To są najpilniejsze cele transferowe, bo zarówno pomoc jak i atak na chwilę obecną są na poziomie adekwatnym do stawianych przed Napoli celów (nie ma się co oszukiwać do Juve to nam daleko i narazie tak będzie).

Nazwisk żadnych konkretnych nie podaje Z przymrużeniem oka

OZS1
Ja tak troche nie na temat, czemu twierdzicie że do Juve Nam brakuje, ja myśle że mamy taki potencjał i takich graczy no poza parom Uśmiech którzy spokojnie mogą walczyć o 1 miejsce w lidze, z Juve już wygrywaliśmy np. super puchar włoch, jesteśmy na 4 bo Benek zawalał składy, bo Pipitka za bardzo chciał dogonić Teveza z bramkami, bo za bardzo skupiali się na liczeniu pkt w trabeli a nie na meczach, no i dla tego że czasem lekceważyliśmy rywala np. Hellas, Intter, Palermo teraz Benek w miare mądrze składa 11, chłopaki czują presje i bior sie do roboty i mecze wychodzą, kilka korekt, mądry trener który to pociągnie i z głową Nas poprowadzi a nie kieruje sie tylko intuicją i Ja twierdze że jesteśmy w stanie stanąć na najwyższym stopniu podium...!!!...Uśmiech)

Petrus
OZS1 napisał(a):

Ja tak troche nie na temat, czemu twierdzicie że do Juve Nam brakuje, ja myśle że mamy taki potencjał i takich graczy no poza parom Uśmiech którzy spokojnie mogą walczyć o 1 miejsce w lidze, z Juve już wygrywaliśmy np. super puchar włoch, jesteśmy na 4 bo Benek zawalał składy, bo Pipitka za bardzo chciał dogonić Teveza z bramkami, bo za bardzo skupiali się na liczeniu pkt w trabeli a nie na meczach, no i dla tego że czasem lekceważyliśmy rywala np. Hellas, Intter, Palermo teraz Benek w miare mądrze składa 11, chłopaki czują presje i bior sie do roboty i mecze wychodzą, kilka korekt, mądry trener który to pociągnie i z głową Nas poprowadzi a nie kieruje sie tylko intuicją i Ja twierdze że jesteśmy w stanie stanąć na najwyższym stopniu podium...!!!...Uśmiech)

Juve w swoim systemie gry niemal na kazdej pozycji posiada graczy albo tej samej klasy, co my, albo lepszych. Buffon, Bonucci, Vidal, Marchisio, Pogba czy Tevez mogliby bez problemu grac w czolowych klubach angielskich, niemieckich czy hiszpanskich. Nietrudno sobie wyobrazic Pogbe w Barcelonie, Vidala w Realu czy Teveza w BayernieUśmiech Wygrac z Juve 1 mecz to nie jest wielka sztuka, bo ostatecznie licza sie punkty zdobywane w kilkudziesieciu innych meczach. Skoro Napoli na wlasne zyczenie (Benitez, kiepska dyspozycja calego zespolu) frajersko stracilo. no nie wiem, ale przynajmniej z 10 punktow to o czym my mowimy? Jak Juve nic nie gralo to i tak potrafilo przechylic szale zwyciestwa na swoja korzysc. U nas rzadko dochodzi do takich sytuacji. Wspolpraca w ofensywie nie zawsze ukladala sie poprawnie, o defensywie to w ogole szkoda mowic.

makxxu
Gonzalo zostaje, ciesze się Uśmiech !!

Hasys
OZS1 napisał(a):

Owszem, przy czym Juve ma szersza kadre. O ile nasza pierwsza 11 jest mocna (ale i tak słabsza niż Juve), to juz rezerwy mamy słabe. Przez to nie jesteśmy w stanie nawiązać z Juve walki w kontekście całego sezonu. Po prostu potrzeba na to czasu.

forzanapoli
I pieniędzy Z przymrużeniem oka

Hasys
No tak. Ale pieniądze w klubie są Z przymrużeniem oka

Meeeertens
Nie za bardzo XD Straciliśmy bardzo dużo przez nie zakwalikowanie sie do LM Szok

Przejdź do forum:
Ostatnio poruszane tematy
  Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
Strona Napoli - co dalej?
Serwis
14369 16 Vasco
29-03-2021 15:03
X czy Y
Gry forumowe
240999 281 Raskol
02-04-2019 09:58
5 ulubionych piłkarzy