Zobacz temat
 Drukuj temat
Zmiany, zmiany, zmiany...
Gandak
Sezon jeszcze się nie skończył, ale szanse na LM są bardzo malusieńkie. Ewidentnie skład wymaga drastycznych zmian. Kogo wy widzielibyście w Napoli, a kogo chętnie pożegnalibyście ze Stadio San Paolo?
napoli24h.pl/images/hamsikvflsyg.png

http://napoli24h.pl/
MichalloSSCN
Albiol, Britos, Henrique, Mesto, Andujar, Gargano, OUT.
ew. Inler, Maggio, Callejon, De Guzman do sprzedaży przy dobrej ofercie!

Ja bardzo chciałbym Van Der Wiel na PO, marzy mi sie Otamendi na ŚO i fajnie by było wypożyczyć Zoume i Lodygina na bramke Z przymrużeniem oka ale tylko marzenia
Edytowane przez MichalloSSCN dnia 23-05-2015 20:15

Gandak
Pomyślmy racjonalnie
ROB
Maggio - przedłużył kontrakt, więc raczej zostanie chociaż na jeden sezon.
Mesto - zmiany na tej stronie były przewidziane, skoro nie Maggio, to on odejdzie.

ŚOB
Koulibaly - dopiero przyszedł i zazwyczaj pokazywał duże umiejętności, choć często zdarzały mu się fatalne mecze, jak np. ten z Empoli. Powinien zostać.
Albiol - Hiszpan już się wypalił. Nie byłem zwolennikiem jego transferu, a teraz liczę na jego odejście. Jakie są na to szanse? Ciężko powiedzieć.
Britos - brzydki faul na Moracie może skończyć się dłuższym zawieszeniem. Jeśli sprzedalibyśmy go, nie byłoby z tym problemu. Byłoby to oczywiście nieeleganckie, ale co zrobi zarząd, tego nie wiemy.
Henrique - przyszedł i nic nie wniósł do zespołu. Powinien odejść, ale jak w każdym przypadku nie wiemy co zdecyduje nowy trener i działacze.
Uvini - wrócił do nas z wypożyczenia i nie zagrał nawet minuty. Nie jest już młody, więc kolejne wypożyczenie wydawałoby się zbędne, raczej zostanie sprzedany.

Poza Uvinim, pewnie odejdzie jeden, bądź, wolałbym, dwóch stoperów. Albiol albo Britos mogliby ew. zostać jako 4. w kolejce do pierwszego składu. W Koulibalym pokładam nadzieję. ŚOB brawie całe do wymiany.

LOB
Zuniga - liczne kontuje nie pozwoliły mu się wykazać za kadencji Beniteza. Jest wymieniany przy kilku transferach. Mógłby zostać dołączony do oferty za kogoś. Raczej odejdzie.
Ghoulam i Strinić - obaj wydają się pewnym punktem, i choć grają często w kratkę, to nie powinno być aż tak dużych zmian i oni powinni zostać.

Petrus
Czesto jade po Higuainie i Callejonie, ale jednoczesnie uwazam, ze nie powinnismy ich sprzedawac. Wszystko i tak jest uzaleznione od nowego szkoleniowca, czy tez raczej starej nowej wizji BenitezaUśmiech

Swoja droga... ILE RAZY MOZNA WSPOMINAC, ZE NAPOLI PRAKTYCZNIE NIE POSIADA OBRONY PRZYNAJMNIEJ OD TEGO SEZONU, JESLI NIE 2???????

Meeeertens
Z całej naszej obrony dobrze grają tylko Ghoulam i Koulibaly. Maggio zostaje, ale wg mnie reszta out.
Pomoc- David Lopez i Jorginho powinni zostać, w miejsce Inlera i Gargano kupić Obianga i Soriano.
Callejon raczej odejdzie, Mertens oficjalnie powiedział, że nie chce odchodzić z Napoli, Insigne też zostanie, Gabbiadini to prawdziwa gwiazda. Powinien grać na napadzie bo idzie mu fenomenalnie. Jest lepszy od Higuaina z marszu.
Zapata odejdzie, Higuain też, na ich miejsce powinniśmy kupić lub wypożyczyć kogoś młodego i bramkostrzelnego. Podoba mi się Coman, choć nie wiem czy to typowy napastnik.

Gandak
No wcześniej też nie było obrony. Aronica, Cannavaro, Campagnaro i Gamberini, Rolando, Britos. Wiele mówiło, się o zmianie systemu na czterech w defensywie, ale jak widać, niewiele pomogło. Przynajmniej wtedy nadrabialiśmy atakiem, który czasem ratował nas w ostatnich minutach, co było takim urokiem tamtego Napoli, za czym trochę tęsknię.

Meeeertens
Zapomniałem o De Guzmanie. Ten też powinien zostac

Petrus
Obrony nie bylo? Cannavaro, Maggio czy Zuniga grali przeciez dobrze. Oczywiscie zdarzaly sie wpadki, ale byli SOLIDNI. Spojrzalem w statystyki z ostatniego sezonu Waltera i porownalem je z Rafa. Jesli sie nie myle to nie ma wielkich roznic! A co mamy w tym sezonie? 50 STRACONYCH BRAMEK. PRZECIEZ TO ABSOLUTNY SKANDAL. Mamy obrone na poziomie Palermo czy Milanu (!) Ile razy w meczach tego sezonu drzelismy o wynik? NOTORYCZNIE.

mariusz72max
To co pokazał wczoraj Higuain potwierdził że odejdzie na Bank razem z Benitezem a na jego miejsce widział bym Vincenzo Montelle

Petrus
Wyrzucamy trenera, cwierc albo i pol skladu, a mnie sie wydaje, ze az takie roszady nie zajda. Potrzebujemy kogos utytulowanego...

Hasys
Najwazniejsza zmiana to zmiana trenera Szeroki uśmiech Nigdy nei bylem zwolennikiem Benitez bo dla mnie to jest "Lord od destruction" i bede swietowal jak oficjalnie sie z tym panem pozegnamy Uśmiech

Do tego oczywista jest potrzeba wzmocnienia obrony i to na pewno powinien byc priorytet Uśmiech

OZS1
Wielkie zmiany są Nm potrzebne, bez nich kolejny sezon będzie stracony. Przede wszystkim nowy trener Nam jest potrzebny, moje prywatne życzenie to Spalletti Uśmiech bramka do wymiany marzenie Oblak, Lodygin a tak realnie to Sepe powinien dostać szanse, obrona do wymiany to nie ulega wątpliwości, zostawić Koulibaliego Strinicia i Ghoulama, co do tego kto powinien przyjść to nie mam faworytów no może Fernandez na PO z CSKA, środek pomocy to katastrofa nikt sie nie nadaje do gry u Nas wywalił bym wszystkich. o do Callejona wielki zawodnik ale Jego czas u Nas dobiega końca i trzeba Go sprzedać puki ktoś daje za Niego jeszcze dobrą kase. Gabba Loro Mertens i Marek to oczywiste Nasze filary które nie są do ruszenia. Co do Higuaina chłopak ma zadyszkę i coś Mu na mózg siadło ale ja bym Go nie sprzedawał w końcu to Nasz najlepszy strzelec. Po sezonie odpocznie naładuje baterie odwiedzi psychiatrę i powinien wrócić stary dobry Pipita. Widze u Nas dziecko Belgijskiej piłki Tielemansa Szeroki uśmiech a także naszego kata Konoplanke a także króla strzelców Ligue 1 Lacazette. Nierealne marzenie to Isco z Realu. Osobiście kolejną Naszą porażką jest przedłużenie umowy z Maggio to tyle pozdrawiam...!!!...Uśmiech)

forzanapoli
Tak na prawdę transfery zależą od trenera i jego sposobu szkolenia. Kto wie jeżeli przyjdzie nowy szkoleniowiec to Callejon i Higuain może się w końcu otrząsną. Benek zrobił z nich za duże gwiazdy i soda uderzyła im znacząco do głowy. Oboje nie biegają na boisku, dąsają się na wszystkich i wszystko, grając z nimi gramy tak na prawdę o dwóch zawodników mniej. Jednak potencjał to mają oni ogromny, tylko trzeba im wylać kubeł zimnej wody na twarz, tyle w temacie. Reszta nie ma co się wypowiadać na ten moment, komentować będę dopiero decyzje nowego szkoleniowca po 31 sierpnia.

Petrus
Mysle, ze przedluzenie umowy z Maggio to raczej gesty symboliczny wobec zasluzonego pilkarzaSzeroki uśmiech

Hasys
Zgadzam sie z Petrusem. W koncu to wloch, jeden z graczy z najdluzszym stazem w zespole (chyba tylko Marek ma dluzszy), wiec nalezy mu pozwolic skonczyc kariere w klubie. Swoja droga jako zmiennik sie nadaje Uśmiech

Gandak
A propos Włochów, to bardzo mało ich gra szczególnie w Napoli. Jeśli Jorginho liczyć jako Włocha, to jednocześnie maksymalnie na murawie może być ich racjonalnie 4. W sumie jest ich tylko 6 w kadrze aż na 26 zawodników. Trzeba trochę stawiać na swoich krajanów, bo w końcu nie nazywamy się Internazionale Napoli.
Najbardziej prawdopodobnymi włoskimi wzmocnieniami Napoli wydają się Valdifiori i Sepe. Temu drugiemu prędzej dałbym szansę ze względu na wiek.
Dlatego jednym z ciekawych rozwiązań wydaje się być jakiś włoski trener. Ja jestem zwolennikiem Spaletti'ego, choć mówi się o nim ostatnio bardzo niewiele. Sinisa w sumie też chce podobno kilku Włochów w Neapolu (Soriano, De Silvestri), ale tak jak co do tego trenera, tak do tych zawodników mam pewne obawy. Nie są oni z górnej półki.

MichalloSSCN
Soriano gra na ŚPO w Sampie i tam zawsze gral w Neapolu tu miejsca nie ma!!!! De Silvestri średniak to nie jest to co chcemy w Neapolu!!!!! Obiang wcale jakis lepszy nie jest od naszych. Jorginho jest lepszy ofensywnie, moze gorszy defensywnyie.

mauriciodemoskalis
W sumie trzeba jak najszybciej zaklepać trenera, wszystko zależy od tego, co on będzie chciał sprowadzić

Hasys
Zdecydowanie zgadzam sie z mauricio Z przymrużeniem oka

Meeeertens
Mam nadzieję ze ADL wybiezrze jednak kogóś z trójki Spaletti, Emery, Klopp, a nie Sinise

Przejdź do forum:
Ostatnio poruszane tematy
  Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
Strona Napoli - co dalej?
Serwis
13532 16 Vasco
29-03-2021 15:03
X czy Y
Gry forumowe
237300 281 Raskol
02-04-2019 09:58
5 ulubionych piłkarzy