Zobacz temat
 Drukuj temat
Letnie Okienko Transferowe 2015
MichalloSSCN
No, co by nie mówić, mieliśmy już w tym okienku wiele topowych jak i ciekawych transferów.
Najdrożsżym to tej pory jest Di Maria - kosztował on PSG 63mln euro.
W Serie A najdroższym transferem Vidal który trafił do Monachium oraz Kovacic który trafił do Realu.
Ciekawe transfery zrobiła Roma. Wiele nie kupowała, ale wypożyczała. Z Salahem i Dzeko mają znacznie lepszą ofensywę, mimo odejścia Doumbii.
Tutaj znajduje sie pelna lista najdrozszych transferow.

http://www.transf...rtransfers

Petrus
Zgodnie z przewidywaniami dominuja kluby mogace pochwalic sie sukcesami i stabilnymi finansami (Juve), sponsorowane przez tajemniczych azjatyckich wujkow (Milan), a takze wlosko-amerykanska "rodzine" (Roma). Napoli robi swoje, bez szalenstw, a co za tym idzie, mysle ze tez bez wielkich oczekiwan w nadchodzacym sezonie. Poczatkowo imponowal Inter, ale Mancini wyraznie zmienil koncepcje pozbywajac sie Szwajcara i nieopirzeonego Kovacicia. Czyzby szykowali jakas bombe na koniec?

MichalloSSCN
No a United przegrało dwóch graczy. Otamendi w City, Pedro w Chelsea!

Hasys
No ale sklad i tak maja taki by powalczyc. Narazie na farcie 6 ptk maja, i naprawde super mecz z Brugge zagrali Z przymrużeniem oka

Za to CFC zaliczyla kompletny falstart i od razu 2 transfery. Arsenal i L'pool bez szalenstw.
City za to gra jak z nut.
Sezon w BPL zapowiada sie bardzo ciekawie.

Co do Serie A to pewnie bedzie Juve dlugo dlugo nic, Roma i za nia walka o 3 miejsce miejsce miedzy nami, Milanem, Interem, bycmoze Lazio plus ktos jeszcze. Tez powinno byc ciekawie. Jeszcze kwestia tego jak tam bedzie z transmisjami w eleven bo ta cala stacja jedzie amatorka na kilometr (chociaz to lepiej niz nc+, gdzie byl zbyt zapchany czas antenowy na serie A).

Gandak
Jak dotąd najgorszy start ma Southampton, a najlepszy Leicester. Ja jednak czarnego konia doszukuję się w Swansea/Newcastle/Everton. Łabędzie zrobili świetne transfery. Widziałem w dużej części oba ich mecze i Ayew oraz Montero grają bardzo dobrze. Do tego Gomis w formie i pewny Fabiański. Reszta solidna, wyróżnia się jeszcze oczywiście Shelvey. Następne Newcastle. Sroki moim zdaniem kupują niesamowitych graczy. Żeby tylko ktoś to poukładał. Mitrović, Mbemba, Wijnaldum, Thauvin - każdego z nich widziałbym w Napoli, jeśli pasowaliby do koncepcji trenera oczywiście. I Everton, który może aż tak świetnych ruchów na rynku nie zrobił, ale mają dobry początek. Lukaku z każdym rokiem jest coraz starszy i jednocześnie coraz lepszy. Mogą coś pokazać, choć z tej trójki oczekuję od nich najmniej. Mimo to myślę, że skończą wyżej niż rok temu.
Natomiast Serie A... No tu znowu nic się nie zmieni. Juve dostało górę kasy za LM i dobrze to wydało. Mają pięciu świetnych napastników. Jedyny ich problem to zastąpienie Pirlo i Vidala. Kupili już Khedirę, ale szykują jeszcze OPM i to pewnie będzie jeszcze coś dużego. My możemy powalczyć o to drugie miejsce, ale ja będę się cieszył nawet z trzeciej lokaty. Po sparingach widać ile jeszcze potrzeba czasu, aby dopracować nową taktykę do perfekcji. Jest trudna i jednocześnie szalona, odwrócona o 180 stopni względem tej Beniteza. Napoli przekonało mnie do siebie właśnie grając nieprzewidywalnie, niektóre mecze rozstrzygając w samych końcówkach. Liczę, że w końcu wrócą emocje. Oby też wyniki.
napoli24h.pl/images/hamsikvflsyg.png

http://napoli24h.pl/
MichalloSSCN
Thauvin to według mnie nie jest dobry transfer, Cabella miał chociaż jeden świetny sezon w tej Ligue 1. Thauvin nawet tego nie miał. To tylko moja opinia, ale Cabella to lepszy piłkarz. Uśmiech

Meeeertens
Leicester ma chwilowy przebłysk, jak sezon temu Swansea. Ale co prawda o 10 mogą walczyć Uśmiech Totki tez slabiutko zaczely, ale ich gra wyglaa ładnie

MichalloSSCN
No, we Włoszech dziś kończy się Mercato. Czy kogoś sprzedamy? Czy kogoś kupimy? Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech

Petrus
Czy ktos w to wierzy?Z przymrużeniem oka

Hasys
Niebardzo Pokazuje język

MichalloSSCN
Meeeertens napisał(a):

Leicester ma chwilowy przebłysk, jak sezon temu Swansea. Ale co prawda o 10 mogą walczyć Uśmiech Totki tez slabiutko zaczely, ale ich gra wyglaa ładnie

Popatrzcie co znalazlem Szeroki uśmiech

Petrus
MichalloSSCN napisał(a):

Meeeertens napisał(a):

Popatrzcie co znalazlem Szeroki uśmiech

Z Ranierim nie ma zartowSzeroki uśmiech

Meeeertens
Aż mi głupio że tak napisałem Szeroki uśmiech

Gandak
Trzeba racjonalnie patrzeć w przyszłość. Przypuszczając taki powiedzmy "średni" scenariusz, że zajmiemy drugie miejsce, zakwalifikujemy się bezpośrednio do LM. Daje nam to świetną perspektywę na lato. Po pierwsze dłuższe urlopy i późniejszy start przygotowań. Jednocześnie późniejszy start sezonu. Poza tym do ręki dostaniemy parędziesiąt milionów euro za sam awans do LM i oczywiście za prawa telewizyjne do transmisji tych rozgrywek. Z tego co się orientuję od tego sezonu są o wiele większe niż jeszcze w 2014. Dzięki temu będziemy mogli szybko wzmocnić kadrę o nowych graczy. Dobrze by było zatrzymać przy sobie jak najwięcej zawodników, przynajmniej tych podstawowych. Jednak jestem pewien, że to się nie uda. Myślę, że za wszelką cenę powinniśmy utrzymać Hamsika i Loro, którzy twierdzą, że chcą dla nas grać jak najdłużej. Koulibaly'ego, Jorginho i Allana, ponieważ według mnie to oni stanowią o naszej sile. Ważny jest też Hysaj, głównie dlatego, że jest młody, ale i Ghoulama ciężko było zastąpić. Nie wierzę, że Pipita rozegra kolejny tak wspaniały sezon, ale ja przedłużyłbym z nim ten kontrakt tak czy inaczej. Jeśli sprzedać go latem to za powyżej 80 mln, a może nawet lepiej zrobić to za rok, choć najprawdopodobniej już tyle się nie uda wykrzesać. Zrezygnowałbym natomiast z Callejona i Mertensa, jeśli oczywiście wpłynęłyby odpowiednie oferty. Sądzę, że powyżej 20 mln to już dobra kwota. Fajnie też jakby za Albiola wyciągnąć dobrą sumkę, tak nawet z 10 mln i kupić kogoś młodego (jakiś Argentyńczyk był na celowniku). David Lopez też niespecjalnie przekonuje, dlatego pożegnałbym go, ale także za odpowiednią kwotę. Może ktoś wyłożyłby te 10 mln. Bardzo trudno byłoby mi się rozstać z Gabbiadinim, głównie ze względu na jego wiek, jak również umiejętności, ale nie zdziwiłbym się jeśli by odszedł. Podobno ktoś chyba dawał 40 mln (Wolfsburg?) to by mogło mnie przekonać. Nie dałbym już więcej szans z kolei Valdifioriemu. Póki jeszcze jest coś wart powinien odejść. El Kaddouri powoduje u mnie mieszane uczucia i odpowiednia oferta też by mnie przekonała. Chalobah i Grassi jak najbardziej powinni zostać, ponieważ to oni mogą budować naszą przyszłość. Nie wiem po co nam Regini, wygląda, że to tylko zapchajdziura. Maggio jest stary, ale chyba tani w utrzymaniu i całkiem niezły, z doświadczeniem. A Chiriches i Strinić to solidni rezerwowi i zatrzymałbym ich jeszcze. Co do bramki to jest świetnie obsadzona. Powrót Sepe i zdrowa rywalizacja z Reiną (jeden na puchary, drugi na większość ligi), a także jakiś trzeci goalkeeper do uzupełnienia kadry. Mógłby to być ktoś z naszych Brazylijczyków, ale niekoniecznie, równie dobrze może to być ktoś typu Colombo, bo i tak szansa, że zagra jest nikła, ale wolałbym kogoś młodego z perspektywami (choć ktoś taki mógłby lepiej pójść na wypożyczenie i nawet dopisać tam coś, żeby w miarę tanio mógł w każdej chwili wrócić w razie potrzeby).

No, ale cóż... Mnóstwo pisania właściwie po nic. Na ten moment możemy jeszcze rozpoczynać przyszły sezon od el. LE, jak równie dobrze wygrać Scudetto, co uprościłoby sprawę. Poza tym mój wpis nie ma kompletnie wpływu na decyzje sztabu Azzurrich xD Dlatego mogę sobie pomarzyć, pobawić się w Aurelio Szeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiech Jeśli to przeczytałeś to dzięki za trud Szeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiech Może coś się z tego sprawdzi, choć chciałbym większość z nich zatrzymać, polubiłem tę paczkę. Forza Napoli!!!!! Wciąż mamy wielkie szanse na historyczny sukces!
napoli24h.pl/images/hamsikvflsyg.png

http://napoli24h.pl/
Hasys
Zgadzam się z Tobą Gandak. Tylko z jednym wyjątkiem. Mertensa wolałbym zatrzymać. To jest nasze żywe srebro i żal by było się z nim rozstawać. Tymbardziej, że rola zawodnika rotacji najwyraźniej wcale mu nie przeszkadza Z przymrużeniem oka

Meeeertens
Mertens w Napoli zawsze tak gra XD Jak wchodzi od pierwszej minuty - średnio, ale jak wchodzi już na lekko zmęczonych zawodników to kręci nimi jak na karuzeli Szeroki uśmiech Mimo wszystko powinien wchodzić ok. 50 minuty - myśle że umiejetności ma wieksze niz Callejon, a jak jest w bardzo dobrej formie to może nawet niż Loro

MichalloSSCN
BR:

Reina
Sepe
Contini

OBR:

Hysaj
Maggio
Koulibaly
Chiriches
Ghoulam
Strinić
Rugani
Albiol

POM:

Jorginho
Allan
Hamsik
Benassi
Grassi
Sturaro

ATK:
Insigne
Mertens
Callejon
El Kaddouri
Gabbiadini
Higuain

Co o tym sądzicie? Wiem, to tylko marzenia Szeroki uśmiech

MichalloSSCN
ew. za Albiola jakiś młody obrońca, no i nwm kogo tam w pomocy napisac, wiec dalem Benassiego B)

OZS1
Wszystko zależy od punktu widzenia a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. DLA może równie dobrze zrobić wyprzedaż w Neapolu coś ala Porto czy Ajax szkolić młodych i za dużą kase ich sprzedawać. Chociaż moim skromnym zdaniem chciał bym żeby Napoli wreszcie na stałe zawitało w europejskiej czołówce (Liga Mistrzów) jak i co rok było brane pod uwage w kontekście walki o majstra. Żeby tak było to Nasz boss musi postarać się zatrzymać Naszą błękitną śmietankę w klubie. Wiadomo że nie uda Nam się zatrzymać wszystkich bo pieniądze rządzą współczesnym futbolem. Jeśli już kogoś trzeba bd sprzedać to pieniądze pozyskane z transferów trzeba będzie racjonalnie zainwestować i nie sprowadzać zawodników z 5 drużyny ligi belgijskiej holenderskiej czy greckiej bo mieli lepszy sezon. nam potrzeba kupić graczy którzy co najmniej dorównują poziomem Napoli a nawet go przewyższają i dadzą Nam nową świeżość tylko wtedy możemy coś zdziałać więcej. Jeśli o mnie chodzi to moim zdaniem czas się pożegnać z Callejonem to już nie jest ten sam gracz co w pierwszym sezonie pobytu u Nas Mertens prezentuje o wiele lepszy poziom, zaskocze Was ale Allana też bym sprzedał bo z niewolnika nie ma pracownika, a jak sam on nie ukrywa Napoli to tylko jego przystanek w karierze i jeśli wpłynie za Niego oczywiście dobra oferta z dobrego klubu to bym go wypuścił. Mirko i Maggio też bym pożegnał. To chyba tyle można by więcej pisać ale już mi się nie chce Forzza...!!!...Uśmiech)

MichalloSSCN
W sumie De Roon za Benassiego Z przymrużeniem oka

Przejdź do forum:
Ostatnio poruszane tematy
  Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
Strona Napoli - co dalej?
Serwis
10035 7 Vasco
23-09-2019 13:14
X czy Y
Gry forumowe
225194 281 Raskol