Zobacz temat
 Drukuj temat
Serie A 15/16: 2. kolejka: Napoli - Sampdoria (30.08.2015)
Gandak
Po nieudanym starcie na wyjeździe, czeka nas tym razem możliwość goszczenia przeciwnika. I to od razu lidera ligi. Sampa dobrze weszła w sezon wygrywając 5:2 z Capri. Mogło być 5:3, ale goście nie wykorzystali karnego. Nie oglądałem tego meczu, ale Doria, na własnym obiekcie, pozwoliła beniaminkowi strzelił dwa, a prawie trzy gole. Tu upatrywałbym naszą szansę.
napoli24h.pl/images/hamsikvflsyg.png

http://napoli24h.pl/
Meeeertens
Dobra czas byc aktywnym! Szeroki uśmiech Uwazam ze wyciagniemy wnioski i juz nie pozwolimy Sampie na taką grę. Na pewno bedzie tez jakas zmiana składu- w koncu kazdy ma rowne prawa i nie warto trzymac Igły kiedy mu po prostu nie idzie. Lopeza zmieniłbym na Allana bo ma wiecej jakości i potrafi wychodzic z kontrą a i moze Insigne wróci do formy. Sampa to trudny przeciwnik ale obrona podobnie jak u nas nie jest ich atutem. Bardziej balbym sie kontr Ederaczy Muriela. Jestem ciekawy czy wreszcue zobaze glodne bramek, ofensywne Napoli, takie jakie kocham

MichalloSSCN
Wraca Ghoulam! To wiadomość dobra, a kolejną jeśli chodzi o obrone chce przed meczem w niedziele. Albiol i Maggio nie moga startowac. Hysaj i KK powinni grać.
W bramce raczej i oby Pepe. W pomocy Hamsik i Allan MUSZĄ zagrać, co do Valdiforiego nie wiem.. Dac Loro kolejną szanse. Z przodu? Fajnie by było zobaczyć Gabba - Callejon, ale raczej Gabba/Callejon-Higuain. Myśle, że Gonzalo musi sie przelamac.

Meeeertens
Sampa z jednej strony slabiutko w LE a z drugiej niezle z Carpi. Nie wiem co myslec o ich formie ale musimy liczyc na siebie. Zawiode sie jak jutro bedzie tez tak słabo. Na pewno będą rotacje bo nie wyobrazam sobie znowu Lopeza w 1-wszym składzie. Ghoulam musi zagrać bo jest teraz naszym najlepszym bocznym. Może jutro zacznie Mertens jako trequalista? Widzę jego na tej pozycji bardziej niz Insigne

Gandak
Widzę ogromny progres i zgadzam się z wypowiedzią Sarriego. Zagraliśmy świetne 55 minut. Można nawet powiedzieć, ze prawie idealne. Wysokim pressingiem i dobrą obroną nie pozwoliliśmy oddać Dorii ani jednego celnego strzału w pierwszej połowie. A gole strzelaliśmy w piękny sposób. Piłka krążyła od nogi do nogi. Fenomenalna postawa Hamsika i Insigne. Dobre wykończenie Higuaina. Profesorska gra Mirko. Nienaganna postawa obrony. Znowu dobry mecz Pepe Reiny, i tu akurat wyjątkowo cały mecz, w przeciwieństwie do kolegów. Karnego prawie wyjął, a po "genialnej" interwencji Albiola przy drugim golu Edera, już nie było co zbierać. Zabrakło koncentracji i być może, tak jak powiedział trener, wsparcia kibiców - sądzę, że już na następnym meczu się pojawią, po zamknięciu okienka już nic nie wywalczą. Jeśli nadal będziemy się rozwijać w dobrym kierunku, to w końcu uda nam się zagrać tak pełny mecz. A grając tak możemy pokonać każdego w Serie A.

Nie podobała mi się taktyka Sarriego, ale to tylko dlatego, że piłkarze źle ją wykonywali. Było zbyt dużo niedokładności i strat. Teraz, gdy to wszystko zaczęło nabierać rumieńców, zmieniam zdanie. Jest to fantastyczny sposób na grę, ale bardzo trudny. Tak grają kluby z najwyższej półki. Ponadto ten styl jest nie tylko efektywny, dający wyniki, ale i efektowny, miły dla oka. Samo wykończenie akcji pięknym prostopadłym podaniem po ziemi, bądź świetnym lobem nad linią obrony to coś co chcę oglądać. Nie wspominając już o masie podań, czego również jestem zwolennikiem. Oby Sarri dostał porządnych piłkarzy i był trenerem Napoli na lata. Życzę mu jak najlepszych wyników, ponieważ takich Azzurrich aż miło oglądać.
napoli24h.pl/images/hamsikvflsyg.png

http://napoli24h.pl/
Przejdź do forum:
Ostatnio poruszane tematy
  Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
Strona Napoli - co dalej?
Serwis
12279 7 Vasco
04-03-2021 01:39
X czy Y
Gry forumowe
235881 281 Raskol