Zobacz temat
 Drukuj temat
Konkurs aktywności - wiosna 2016
Gandak
Tutaj oddajemy głosy w poszczególnym kategoriach za dany tydzień. Głosujemy w każdy weekend od początku soboty do niedzieli 20:00!

Kategorie:
Najlepiej komentujący wg. użytkowników 30 pkt - odnosi się do komentarzy pod artykułami
Najciekawszy komentarz wg. użytkowników 20 pkt - odnosi się do komentarzy pod artykułami. Podczas głosowania należy wkleić treść wybranego komentarza.
Najlepiej postujący wg. użytkowników 30 pkt - odnosi się do postów na forum
Najciekawszy post wg. użytkowników 20 pkt - odnosi się do postów na forum. Podczas głosowania należy wkleić treść wybranego posta.
Najlepszy użytkownik wg. użytkowników 40 pkt - odnosi się do całej aktywności, tzn. komentarze, posty na forum, a także shoutbox.
Edytowane przez Gandak dnia 28-02-2016 15:40
napoli24h.pl/images/hamsikvflsyg.png

http://napoli24h.pl/
Meeeertens
- najlepiej komentujący - makxxu
- najciekawszy komenyarz - Pertus : "Pilke posiada sie po to zeby ja skierowac do siatki. Pilkarze Napoli chyba o tym zapomnieli. Niby dzis dominowali, ale im blizej bylo pola karnego Milanu tym mniejsze zagrozenie stanowili gospodarze. Zastanawiam sie czy jestesmy swiadkami sezonowego przesilenia po ktorym, niestety, ale mozemy stracic na dobre szanse na mistrzostwo i na final LE. Czy moze to chwilowa zadyszka. Na razie przypomina sie Beniteziada - granie pilka, nerwowka w nogach pilkarzy i uciekajace punkty.
Za 2-3 tygodnie bedziemy sporo madrzejsi."
- najlepszy użytkownik MichalloSSCN

skoro już wiem, o co chodzi z tymi postami to dopisuję XD :

- najlepiej postujący - MichalloSSCN
- najciekawszy post - Ochoj : "Witam,
odpadnięcie z LE skłoniło mnie do przemyśleń związanych z szansami na zwycięstwo w Serie A.
Wiadomo, początek sezonu nie był aż tak świetny, ale później Napoli naprawdę zaczęło grać dobrze. Apetyty rosły, co w sumie nie dziwi, a tym bardziej że Juve było daleko z tyłu.
Teraz gdy jesteśmy już bliżej końca, widać że sporo się zmieniło. Jeszcze nie dawno niektórzy widzieli potrójną koronę dla Napoli, a teraz pozostajemy w walce o jedno trofeum, oglądając plecy Juve. Fakt że to tylko 1pkt ale jednak.
Osobiście uważam że ten sezon mimo tego że jeszcze się nie skończył, to chyba będzie można zaliczyć go do udanych.
Nawet jeśli Napoli nic nie wygra, to powinni wrócić do LM, a to już coś
Wracając do walki o Scudetto; Juve wciąż ma szansę na pozostanie w grze na trzech frontach, a Napoli zostaje już tylko liga.
Tutaj właśnie jest to właściwe pytanie, czy uważacie że gracze Napoli są w stanie sięgnąć po tak długo wyczekiwane Mistrzostwo Włoch?
Ja uważam że tak, jeden pkt to nie dużo. Mamy więcej czasu na odpoczynek, gdyż Juve wciąż ma więcej meczy przed sobą, a jeśli dołoży się do tego odpowiednie rotacje, to wciąż można mieć nadzieję na sukces
Decydujący będzie jak dla mnie teraz mecz z Fiorą. Po 4 meczach bez zwycięstwa czas na 3pkt-y, które będą decydujące dla końcowego ustawienia tabeli na koniec sezonu "
Edytowane przez Meeeertens dnia 28-02-2016 15:46

MichalloSSCN
- najlepiej komentujący - makxxu
- najciekawszy komentarz - Petrus: Nie ma co sie emocjonowac. Od poczatku obawialem sie tego dwumeczu, wiec zakladalem porazke. Poprzednie spotkanie zostalo pokpione, a przynajmniej takie odnioslem wrazenie. Dzisiaj bylo zwawiej chociaz to nie moglo wystarczyc na jedna z najlepszych defensyw w lidze giszpanskiej. Kolejna uwaga - po co wystawiac Higuaina jak nie dostaje konkretnych pilek? Skrzydlowi probuja, fajnie, ale oczekuje wiecej. Szkoda Reiny, bo wpuscil kuriozalnego gola.
- najciekawszy post - Petrus: Do mistrzowskich ambicji, jak do wszystkiego, podchodzę z dużą rezerwą i sceptycyzmem. Napoli gra(ło) przez większość sezonu kombinacyjny futbol, a przede wszystkim efektywny. Jednakże nigdy wprost nie zakładałem, że będzie bić się do ostatniej kolejki o mistrzostwo. Drużyna Sarriego nie dysponuje tak silną ławką rezerwowych jak rywale z Turynu. Ponadto Juve raczej wkrótce odpadnie z LM po wyjazdowym meczu z Bayernem i nasza potencjalna przewaga, w kwestii łatwiejszego kalendarza gier, przepadnie. Myślę, że troszkę bagatelizujemy resztę stawki, a chociażby Roma wciąż może stanowić poważne zagrożenie dla nas. Ostatnio Dzeko przypomniał sobie jak się gra w piłkę, ale to tylko przykład. Rzymianie de facto nie dysponują gorszym składem od nas, przynajmniej takie jest moje zdanie. Na szczęście zarząd drużyny Tottiego przez parę mięsiecy ślepo ufał R. Garcii i w ten sposób ułatwił nam walkę o mistrzostwo.
Idźmy dalej. Nie trawię Interu Manciniego, bowiem poza solidnym środkiem obony i skutecznym Icardim nie dysponuje specjalnie ciekawymi zawodnikami. Przy odrobinie szczęścia jednak Nerazzurri mogą napsuć nam krwi.
Nasz najbliższy rywal od początku sezonu uskutecznia włoską odmianę tiki-taki, zaproponowaną przez…Portugalczyka. No właśnie, potrafią zagrać przepięknie, ale jednocześnie kompletnie polec jak w rewanżu z Tottenhamem. Kalinic, Ilicic i Bernardeschi rozgrywają bardzo dobry sezon i na nich głównie musimy uważać. Jakie są zatem moje typy? Obstawiłbym remis we Florencji. No chyba, że jakimś cudem przypomnimy sobie na czym polega potęga ofensywy Napoli.
Prawda jest taka, że mieliśmy dość paskudny fragment w kalendarzu, kto wie czy nie decydujący o odbiorze sezonu.
Jak oceniam ten sezon w porównaniu do poprzedniego? Być może mylę się, ale gramy lepiej w defensywie, a to już jest konkretna zmiana. O postawie Higuaina napisano już wszystko, więc pominę ten wątek. Chociaż zastanawiam się czy Napoli nie było do tej pory za bardzo uzależnione od Argentyńczyka? Zdecydowanie uważam, że Gabbiadini powinien częściej grać, nawet w podstawowym składzie.
(Sorry Matthew, dałem na ciebie ale teraz gandak pisze że to mają być z forum Pokazuje język)
- najlepszy użytkownik - Meeeertens
Edytowane przez MichalloSSCN dnia 28-02-2016 17:28

makxxu
22-28.02

-najlepiej komentujący - OZS1
-najciekawszy komentarz - Petrus
Pilke posiada sie po to zeby ja skierowac do siatki. Pilkarze Napoli chyba o tym zapomnieli. Niby dzis dominowali, ale im blizej bylo pola karnego Milanu tym mniejsze zagrozenie stanowili gospodarze. Zastanawiam sie czy jestesmy swiadkami sezonowego przesilenia po ktorym, niestety, ale mozemy stracic na dobre szanse na mistrzostwo i na final LE. Czy moze to chwilowa zadyszka. Na razie przypomina sie Beniteziada - granie pilka, nerwowka w nogach pilkarzy i uciekajace punkty.
Za 2-3 tygodnie bedziemy sporo madrzejsi.

-najlepiej postujący - Meeeertens
-najciekawszy post - Petrus
Do mistrzowskich ambicji, jak do wszystkiego, podchodzę z dużą rezerwą i sceptycyzmem. Napoli gra(ło) przez większość sezonu kombinacyjny futbol, a przede wszystkim efektywny. Jednakże nigdy wprost nie zakładałem, że będzie bić się do ostatniej kolejki o mistrzostwo. Drużyna Sarriego nie dysponuje tak silną ławką rezerwowych jak rywale z Turynu. Ponadto Juve raczej wkrótce odpadnie z LM po wyjazdowym meczu z Bayernem i nasza potencjalna przewaga, w kwestii łatwiejszego kalendarza gier, przepadnie. Myślę, że troszkę bagatelizujemy resztę stawki, a chociażby Roma wciąż może stanowić poważne zagrożenie dla nas. Ostatnio Dzeko przypomniał sobie jak się gra w piłkę, ale to tylko przykład. Rzymianie de facto nie dysponują gorszym składem od nas, przynajmniej takie jest moje zdanie. Na szczęście zarząd drużyny Tottiego przez parę mięsiecy ślepo ufał R. Garcii i w ten sposób ułatwił nam walkę o mistrzostwo.
Idźmy dalej. Nie trawię Interu Manciniego, bowiem poza solidnym środkiem obony i skutecznym Icardim nie dysponuje specjalnie ciekawymi zawodnikami. Przy odrobinie szczęścia jednak Nerazzurri mogą napsuć nam krwi.
Nasz najbliższy rywal od początku sezonu uskutecznia włoską odmianę tiki-taki, zaproponowaną przez…Portugalczyka. No właśnie, potrafią zagrać przepięknie, ale jednocześnie kompletnie polec jak w rewanżu z Tottenhamem. Kalinic, Ilicic i Bernardeschi rozgrywają bardzo dobry sezon i na nich głównie musimy uważać. Jakie są zatem moje typy? Obstawiłbym remis we Florencji. No chyba, że jakimś cudem przypomnimy sobie na czym polega potęga ofensywy Napoli.
Prawda jest taka, że mieliśmy dość paskudny fragment w kalendarzu, kto wie czy nie decydujący o odbiorze sezonu.
Jak oceniam ten sezon w porównaniu do poprzedniego? Być może mylę się, ale gramy lepiej w defensywie, a to już jest konkretna zmiana. O postawie Higuaina napisano już wszystko, więc pominę ten wątek. Chociaż zastanawiam się czy Napoli nie było do tej pory za bardzo uzależnione od Argentyńczyka? Zdecydowanie uważam, że Gabbiadini powinien częściej grać, nawet w podstawowym składzie.

-najlepszy użytkownik - MichalloSSCN

Gandak
29.02-06.03!
Głosowanie zaczynamy od północy!!!!
napoli24h.pl/images/hamsikvflsyg.png

http://napoli24h.pl/
Meeeertens
najlepiej komentujący - OZS1

najciekawszy komentarz - makxxu; Nasi zawodnicy są widocznie podłamani mentalnie, chociaż w każdym meczu widać, że chcą przełamania. Popatrzcie chociaż na radość Gonzalo po jego golu (akurat jemu na tę chwilę nie jest potrzebne przełamanie tylko odpoczynek, no ale ukłony w stronę trenera) ! Taka radość, w takim momencie sezonu i w sytuacji w jakiej się znajdujemy - wywindowałaby nasze morale w kosmos. I naprawdę, wielu zastrzeżeń do gry naszych chłopaków nie mam, chociaż denerwują mnie próby grania ciągłych wrzut na osamotnionego Higuaina. Brakuje mi tych ostatnich, prostopadłych podań po ziemi, nieoczekiwanych dla obrony przeciwnika. Przecież nasi rywale są świadomi przez jaką wewnętrzną frustrację przechodzimy, ich trenerzy oglądają i rozpracowują nasz styl gry, a od kilku meczów gramy jednym, tym samym sposobem.. No i teraz sedno sprawy, którego wstęp już jest i wielu z Was, o ile nie wszyscy podzielą moje zdanie: Trenerze, BŁAGAM. Manolo, Omar, Nathaniel i kilku innych zawodników z naszej ciekawej ławki również chcą grać, pomóc drużynie, bo to świetni zawodnicy. No dobra, żelazny skład bla bla bla, każdy może mieć swoje racje. Ale wpuszczanie Gabbiadniego na 2 minuty przed końcem meczu ?(nawet wejście Mertensa w 77' było dla mnie za późne !) Co to ma być; to jakiś żart chyba. Od Sarriego w takich momentach oczekuje eksperymentowania składem i chociaż wszystko ma swoje granice, to do tego jeszcze daleko. A nie eksploatowanie do granic wytrzymałości Pipity w taki sposób, że aż mi go szkoda, kiedy patrzę na niego pod koniec drugiej połowy. Wierzę w Was Panowie, z Chievo wygrywamy - Odjazd Panie Zielonka Uśmiech !

najlepiej postujacy - makxxu

najlepszy użytkownik - OZS1

OZS1
Najlepiej Komentujący - makxxu

Najciekawszy Komentarz - Meeeertens
Potrzebna jest nam renoma wielkiego klubu. Dobre występy w LM mogą nam to zagwarantowac. Zawsze, gdy widzę Kalidou podczas meczu, mówię sobie "Nie, on nie pozwoli na to, żebyśmy przegrali", a KK na szczęscie zawodzi bardzo rzadko. FORZA NAPOLI Uśmiech

Najlepiej Postujący - MichalloSSCN

Najlepszy Użytkownik makxxu
...!!!...Uśmiech)
Edytowane przez OZS1 dnia 06-03-2016 10:44

MichalloSSCN
Najlepiej komentujący - OZS1
Najlepiej postujący - Meeertens
Najlepszy komentarz - makxxu
dnia marzec 02 2016 23:49:29
Tak w ogóle, zawsze zastanawia mnie jak my stoimy finansowo.. No bo myślisz sobie: Milan, Atletico, Sevilla => mają trochę kasy. A takie Napoli ? Nic mi nie przychodzi do głowy, żadnego oszacowania. Aurel zapowiadał nam już w zimie sprowadzenie jakiejś gwiazdy do Napoli, poza tym pewnie dobrze mu tam filmy idą (Szeroki uśmiech), więc chyba nie jest źle co ? Ma któryś z Kolegów jakieś informacje na ten temat Uśmiech ?
Najlepszy post - OZS1 Dodany dnia 05-03-2016 22:54
Dziś Maria pokazał sie w drugiej połowie z dobrej strony trzeba Go pochwalić...!!!...Uśmiech)
Najlepszy użytkownik - Meeeertens

makxxu
29.02-06.03

-naciekawszy komentarz - Meeeertens
Potrzebna jest nam renoma wielkiego klubu. Dobre występy w LM mogą nam to zagwarantowac. Zawsze, gdy widzę Kalidou podczas meczu, mówię sobie "Nie, on nie pozwoli na to, żebyśmy przegrali", a KK na szczęscie zawodzi bardzo rzadko. FORZA NAPOLI Uśmiech

-najlepiej postujący - Meeeertens
-najciekawszy post - Matthew19
O, to ciekawa i młoda drużyna, jest w czym wybierać.
Coentrao, Bernardo Silva, Adama Traore, Lacina Traore (na murującą się drużynę 2,03 chłop idealny co by wrzutkę wykończyć Szeroki uśmiech)
AS Saint Etienne

-najlepszy użytkownik - OZS1

makxxu
7.03-13.03

-najciekawszy komentarz - OZS1
Przede wszystkim jeśli chcemy zatrzymać w klubie Mertensa czy Gabbe to muszą Oni dostawać więcej szans, bo przypuszczam że Gaba jeśli będzie dostawał tak mało szans do końca sezonu jak do tej pory dostaje to jeśli wpłynie do klubu taka oferta jak z Wolfsburga w zimie to odejdzie bo już więcej takich szans nie będzie miał bo będzie stał w miejscu z formą. Ta sama sprawa tyczy się Omara i Mertensa mają wielki potencjał który Sarri wykorzystuje w bardzo małym stopniu. Maksimovicia z chęcią zobaczył bym w duecie z K2 na środku defensywy. Pamiętajmy że czeka Nas Liga Mistrzów w przyszłym sezonie i trzeba Nam graczy którzy już próbowali tego chleba i Klassena z chęcią bym u Nas zobaczył kapitan Ajaxu którym interesuje się wiele topowych ekip z Europy ograny w Europejskich pucharach i naprawde solidny gracz...!!!...Uśmiech)

-najlepiej postujący - OZS1
-najciekawszy post - MichalloSSCN
Duzo stracil w mych oczach ostatnim wywiadem, twierdzac ze Milan, nasz rywal, jest wielkim klubem i czeka az zadzwonia... i ze bez wahania do nich przejdzie. Troche szacunku, Mirko.

-najlepszy użytkownik - OZS1

OZS1
Najlepiej Komentujący - makxxu

Najciekawszy Komentarz - makxxu

Continuate così, Grande Capitano Szeroki uśmiech

Najciekawszy Post - MichalloSSCN

Fajnie by bylo jakby w 1szym roku wygral trofeum ale teraz to raczej nie realne. Vicemistrzostwo to już bardzo dużo. Wykonał wielki skok od Empoli do Napoli ale bez problemu go przeszedl Szeroki uśmiech

Najlepszy Użytkownik - makxxu
...!!!...Uśmiech)

MichalloSSCN
Najlepiej komentujący: makxxu
Najciekawszy komentarz: OZS1 dnia marzec 12 2016 20:03:18
Zobaczymy jak Ich nowy trener poukłada skład i kogo widzie od pierwszej minuty troche są zagadką jak na razie...!!!...Uśmiech)
Najlepiej postujący: Makxxu
Najciekawszy post: Makxxu - Sarri wiedział co robi, biorąc swój plecak doświadczeń z Empoli + swoich kompanów w postaci w tym wypadku Hysaja. Młody (chociaż nie wygląda Pokazuje język), a umiejętnie przebił się do pierwszej drużyny. Martwi mnie tylko to, że ciągle gra. Naprawdę, realnie ciągle, sami wiecie. Maggio też by mógł pograć na tej pozycji, już nie róbmy z niego takiego Drewna Z przymrużeniem oka A nawet wrzuty Christian ma chyba lepsze, bo to co ostatnio próbuje jego młodszy kolega Pokazuje język

MichalloSSCN
Aha no i Najlepszy użytkownik- Ozs1

MichalloSSCN
14.03-20.03
Najlepszy post: Hasys
Chyba najlepszym rozwiązaniem byłby Reina jako pierwszy bramkarz, a Sepe drugim, który mógłby się ogrywał Z przymrużeniem oka
Najlepiej postujący: Hasys
Najlepszy komentarz: OZS1
No jak narazie to tylko prasowe doniesienia ale jeśli by okazały się prawdziwe to powiem tak że należy Mu się to przede wszystkim za to jaki postęp zrobił w Naszej drużynie za Benka sporadycznie grał a teraz notuje najlepsze staty w Europie i niech to powołanie będzie nagrodą za to...!!!...Uśmiech
Najlepiej komentujący: OZS1
Najlepszy użytkownik: makxxu

OZS1
Najlepiej Komentujący - MichalloSSCN

Najlepszy Komentarz - makxxu

Ja to bym wpuścił Gabbiadiniego od 1-szej minuty, ale nie, bo po co Z przymrużeniem oka Naprawdę, Trenerze - chyba nie chcemy stracić Manolo w tak iście frajerski sposób. Albo chociaż od 60-70 minuty !

Najlepszy Post - makxxu

Jak do wszystkich spotkań do końca sezonu - jeśli chcemy być najlepsi, trzeba to udowodnić Uśmiech W meczu przyjaźni obstawiam skromne 1:0 dla nas; najśmieszniejsze jest to, że nie chodzi mi tutaj o ową przyjaźń ;p A bramkę zdobędzie Lorenzo - tak typuje Szeroki uśmiech no i Gabbiadini please Z przymrużeniem oka

Najlepszy Użytkownik - makxxu
...!!!...Uśmiech)

makxxu
14-20.03

-najlepszy komentarz - OZS1
Ja bym Pipice dał odpocząć i dał szansę od początku Manolo gryfy w tym sezonie nie są jakoś śmiertelnie mocni wiec można by było trochę zmienić no ale sarri pewnie nas nie posłucha...!!!... Uśmiech)

-najlepiej postujący - MichalloSSCN
-najlepszy post - OZS1
No według mnie jeszcze przyszły sezon Reina niech się prezentuje w Naszej bramie jako Nr1 ale nie kryjmy tego jest już wiekowy, co do Gabriela niech wróci do Milanu nie wykupujmy Go. Rafael szkoda chłopaka jednym głupim błędem w meczu z Palermo przekreślił swoją szanse na nie boje sę tego napisać wielką kariere w Neapolu, teraz to raczej trzeba Go jak najszybciej sprzedać żeby coś z Jego transferu się zwróciło. Sepe ten pan bramkarsko strasznie mi się podoba w tamtym sezonie śledziłem Jego wyczyny w Empoli i był jednym z bohaterów swojej drużyny w tym sezonie w fiorentinie zaczął jako numer 1 ale też przytrafił Mu się głupi błąd i jak Rafael grzeje ławę. Przedłużył z Nami kontrakt więc po powrocie z wypożyczenia kto wie może Sarri da mu szanse w końcu w Empoli pod Jego wodza prezentował się świetnie. Moim wielki nie realnym marzeniem jest sprowadzenie Jana Oblaka z Atletio Madryt. Na własnym podwórku wybierał bym w trójce Scuffet, Perin Sportiello młodzi gniewni na poziomie...!!!...Uśmiech)

-najlepszy użytkownik - OZ1

OZS1
Najlepiej Komentujący - MichalloSSCN

Najlepszy Komnetarz - makxxu

Kurde tyle kasy... Szeroki uśmiech Inny klub, większa pensja równa się po prostu więcej za przeproszeniem srania nimi na lewno i prawo Uśmiech

Najlepszy Post - Hasys

Z Mertensem moim zdaniem jet ten problem, że w kadrze jest Loro. A oni są bardzo podobnymi graczami i niestety, ale granie 2 takimi "kurduplami" na skrzydłach jest nieco ryzykowne (przy czym czasami mogą dawać niezły koncert będąc razem na boisku) i dlatego też Callejon gra częściej.

Przy czym zdecydowanie jak chłopak gra to bardzo rzadko zawodzi. No i pamiętajmy, że właściwie to gra w niemal każdym meczu Z przymrużeniem oka

Najlepszy Użytkownik - MichalloSSCN
...!!!...Uśmiech)

MichalloSSCN
Najlepiej Komentujacy- Ozs1
Najlepiej Postujacy- Ozs1
Najlepszy Komentarz- Petrus
dnia marzec 24 2016 21:59:21
Prawda jest taka, ze Gabbiadini powinien myslec teraz o 1 skladzie w reprezentacji, a nie grzac u nas lawe, bo ma niezly potencjal. Nie wyobrazam sobie jego sprzedazy za 20 mln.
Najlepszy Post- Hasys
Z Mertensem moim zdaniem jet ten problem, że w kadrze jest Loro. A oni są bardzo podobnymi graczami i niestety, ale granie 2 takimi "kurduplami" na skrzydłach jest nieco ryzykowne (przy czym czasami mogą dawać niezły koncert będąc razem na boisku) i dlatego też Callejon gra częściej.

Przy czym zdecydowanie jak chłopak gra to bardzo rzadko zawodzi. No i pamiętajmy, że właściwie to gra w niemal każdym meczu Z przymrużeniem oka
Najlepszy Użytkownik- Makxxu

Meeeertens
Najlepiej komentujący - OZS1
Najlepiej postujący - MichalloSSCN
Najlepszy uzytkownik - Makxxu

makxxu
-najciekawszy komentarz - OZS1
Kolejna plotka jak z Ibrą teraz się zaczną spekulacje w prasie bo mamy znakomity sezon to będą nam przypisywać ciekawe i znane nazwiska i 99% tych doniesień to plotki...!!!... Uśmiech)

-najlepiej postujący - MichalloSSCN
-najlepszy użytkownik - Michallo SSCN

Przejdź do forum:
Ostatnio poruszane tematy
  Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
Strona Napoli - co dalej?
Serwis
11610 7 Vasco
23-09-2019 13:14
X czy Y
Gry forumowe
232954 281 Raskol