Zobacz temat
 Drukuj temat
Błękitny Pociąg na Stacji Mercato
OZS1
Panowie Nasz Błękitny pociąg zmierza powoli do ostatniej stacji tego sezonu czyli letniego okienka transferowego tam musi się zatrzymać i zapewne dojdzie n owej stacji do pożegnać ktoś opuści Nasz pociąg i nie pojedzie z nami w dalszą podróż i stąd moje pytanko kogo Wy wysadzili byście w letni okienku transferowym z Naszej ekipy ewentual za kim nie płakali byście gdyby opuścił ekipe Napoli...!!!???...Uśmiech)

Meeeertens
W tym okienku możemy liczyć na więcej ostatnio. Dostaniemy najprawdopodobniej dość duży zastrzyk gotówki spowodowany dostaniem się do najbardziej prestiżowych rozgrywek czyli LM. Liczę najbardziej na kupno naprawdę dobrego, znanego, ogranego bocznego obrońcy (Ghoulam i Hysaj sa solidni, ale w ataku nieco jednopłaszczyznowi a zdarzają im się również błedy w obronie), oraz oczywiście zmiennika za Higuaina. Ale należy pamietać o sprzedaży zawodników, w tym okienku pożegnałbym się z Valdifiorim (wiadomo jaka jest sytuacja, Lopezem (chyba już nic bardziej pożytecznego z niego nie będzie) i kogoś z trójki Callejon/Mertens/Gabbia. Krótkie wytłumaczenie - Callejon gra bardzo w kratkę, gra dobrze przeważnie tylko ze słabszymi zespołami, Mertens sam pewnie gdzieś po cichu myśli o odejściu, mógłby dostawać więcej szans na grę nawet w klubie lepszym od Napoli, ale my nie mamy tak wielu rotacji xd Ponadto jego atutami sa szybkość, spryt, drybling, a przecież najmłodszy już nie jest, i niestety bedzie mu za kilka lat brakowało tej werwy. Gabbiadini - Sarri nie widzi w nim takiego talentu, który można bylo dostrzec w zeszłym sezonie. Statystyki też nie bronią Gabby, nawet kiedy grał od początku nie błyszczał (z jednej strony czemu sie dziwić skoro dostaje mało szans, ale no cóż...) a Wilki chciały zaoferować aż 40mln. Z całym szacunkiem, ale za taką kasę można kupic już kogoś, kto byłby naprawdę ogromnym wzmocnieniem.

MichalloSSCN
Meeeertens napisał(a):
) a Wilki chciały zaoferować aż 40mln. Z całym szacunkiem, ale za taką kasę można kupic już kogoś, kto byłby naprawdę ogromnym wzmocnieniem.

Za 40 mln może i są dostepni lepsi pilkarze, ale czy chcieli by przyjsc aby byc zmiennikiem higuaina?
Ja myśle, że nowy ŚO za Reginiego + Lemina to byłyby fajne wzomecnienia, może kolejny boczny obrońca. Odejść powinien napewno Valdi. Jak odejdzie Lopez to też nowy ŚP musi byc

OZS1
Co do mojej skromnej osoby to na pewno numerem 1 do odejścia jest Valdi zanim do Nas przyszedł już chciałem aby odszedł Pokazuje język Czas w Napoli skończył się również dla Maggio dla mnie drewniany chłopiec Neapolu jak grał za Benka to miał za mało prawie wgl dobrych meczy za dużo słabych i jeszcze więcej wpadek, trzeba Go sprzedać i za Niego na ławkę jakiegoś młodzika ze szkółki. Z żalem ale niestety musze napisać że i czas Callejona dobiegł końca 2 sezon w którym Hiszpan nie błyszczy formą 1 lepszy mecz w dodatku ze średniakiem przeplata kilkoma pod rząd słabymi, puki jeszcze są kluby chętne zapłacić za Niego dobrą kasę to trzeba Go sprzedać. Kolejny na mojej liście transferowej jest Allan który jest jednym z ojców Naszego sukcesu w tym sezonie ale z Nim jest tak że piórka Mu urosły i zaczyna gwiazdorzyć marzy o wielkiej kasie w Anglii, niech odejdzie ale pod warunkiem że dostaniemy za Niego dobrą kasę i faktycznie będzie szczęśliwy z powodu wielkich zarobków bo jak to mówią z niewolnika nie ma pracownika. Manolo tego pana nie chciał bym stracić gdyż jestem wielkim fanem Jego talentu ale jeśli na moich oczach na sie chłopak tak marnować u Nas to lepiej żeby odszedł i grał ale jak już pisałem że z chęcią widzę Go w zastępstwie po Pipicie w przyszłym sezonie na szpicy.No i czas na Higuaina również chciał bym aby ten Pan pozostał w Naszej drużynie na kolejny sezon bo jednak jest to wielki napastnik obecnie top 4 na świecie tylko ten jego wybuchowy charakter troche Go rozumiem mam taki sam ale jednak jest to jego wielka wada. Jeśli miał by odejść to tylko pod dwoma warunkami dobre pieniądze min 80mln i odpowiedni zmiennik Gabba ewentual ktoś ze znanym szanowanym nazwiskiem który coś już w swojej karierze osiągnął no i młody

MichalloSSCN
Maggio zasługuje na koniec kariery w Neapolu.

Przejdź do forum:
Ostatnio poruszane tematy
  Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
Strona Napoli - co dalej?
Serwis
13532 16 Vasco
29-03-2021 15:03
X czy Y
Gry forumowe
237301 281 Raskol
02-04-2019 09:58
5 ulubionych piłkarzy