Zobacz temat
 Drukuj temat
Konkurs aktywności
Matthew19
Najlepszy komentarz- zioomus
Komentarz:
Dobry wywiad, rzeczowe pytania, chłopak wie co mówi, wygląda na takiego co ma poukładane w głowie, nie to co niektóre gwiazdeczki Uśmiech
Btw. http://allegro.pl/ssc-napoli-xxl-macron-cavani-nowa-prosto-z-neapolu-i3721428207.html zapraszam do zakupu Uśmiech

użytkownik- Kriksus

mariusz72max
Użytkownik- accattone
Komętarz -accattone dnia listopad 23 2013 22:03:56
Są rzeczy, których nigdy u Beniteza nie zrozumiem; jest 87 minuta meczu, który przegrywamy u siebie z Parmą, Rafa decyduje się na logiczną (choć za późną) zmianę i wpuszcza drugiego napastnika. Kto schodzi? Inler - jedyny człowiek na boisku, który umie dobrze rozegrać piłkę. Zostaje Behrami (jakby było czego bronić) i do końca meczu nie oglądamy ani jednej składnej akcji Napoli. W środku pola zieje dziura, piłka wędruje prawie zawsze do najbliżej stojącego zawodnika. Gdzie tu jest sens? To kunktatorstwo Beniteza strasznie mnie drażni.

Matthew19
użytkownik- MEIRELES16

komentarz tygodnia: misza
Widzę że Benitez w jeden sezon chce stworzyć całkiem nowe Napoli. Z tym środkiem pomocy to akurat świetna wiadomość, bo z przecinakiem Behramim i słabym od trzech sezonów ale cały czas "rokującym" Inlerem to daleko nie zajedziemy. A co do środka obrony, odstawił Cannavaro jak dla mnie świetnego gracza do tego kapitana to niech się teraz martwi. Swoją drogą facet ma chyba jakiś problem natury psychologicznej, pamiętam że po objęciu Chelsea też od razu odstawił kapitana Terrego,a po przyjściu Mourinho widać że jednak wcale ten Terry taki słaby nie jest.Chyba na siłe chce autorytet zbudować i swój autorski zespół,czekać aż jeszcze Marka się pozbędzie,po czym jak nic nie ugra zostawi kompletnie spaloną ziemie. Ale to tylko taki mój czarny scenariusz. Pozdrawiam Soccavo mającego zawsze newsy z pierwszej ręki.

Ochoj
użytkownik - misza

komentarz: Matthew19 dnia grudzień 06 2013 22:51:51

Bardzo fajny pomysł z zestawieniem ostatnich wyników. Od razu ciekawiej czyta się takie newsy. Co do meczu oczywiście zgadzam się z Wami. Ważny mecz mając na uwadze mecz z Arsenalem kilka dni później. Po ostatnim meczu wierzę, że damy radę. A wówczas z Arsenalem też byłoby dużo łatwiej ;p

Witam.
Mam do sprzedania dwa bilety na mecz Napoli - Arsenal.
Licytacja do 200zł, dziś się kończy.
Cena nominalna jednego biletu to 140euro.
Miejsca podane na aukcji.

http://allegro.pl/2x-bilety-ssc-napoli-arsenal-londyn-i3765998029.html

Polecam.

napolimilion1
Najlepszy post: Matthew19
Teraz można skorygować pewne dane. Nie tylko broni się statystyką, teraz również gra wyśmienicie i powoli odnajduje się w roli lidera zespołu. Potrafił już nieraz odwracać losy meczu swoją akcją, a w Realu od kilku lat tego nie czynił. Sądze, że przy lepszym zgraniu z drużyną może być tylko lepiej. Hala Gonzalo!

Najlepszy uzytkownik: Matthew19

Gandak
Ciekawy pomysł Matthew. Rozumiem, że chcesz wygrać, ale nie twórz multikont Z przymrużeniem oka Na razie obejdzie się bez ostrzeżenia, lecz następnym razem już dostaniesz (przypominam 3 ostrzeżenia=ban) Oczywiście głos nie zostanie uznany.
napoli24h.pl/images/hamsikvflsyg.png
x1

http://napoli24h.pl/
Soccavo
Takie zachowanie przypomina mi pewien klub z północy.

Matthew19
Nie wiem, czy sprawdzacie IP, czy coś, ale jak nie to czemu mnie oskarżacie bez sprawdzenia? ja takiego konta nie stworzyłem...

Więc prosiłbym najpierw o sprawdzenie IP, a potem przynajmniej odwołanie bezpodstawnych oskarżeń na mnie, już głos nie ważny ale nie chce być oskarżany o coś czego nie zrobiłem..
Edytowane przez Matthew19 dnia 11-12-2013 11:02

Ochoj
Matthew19

no niestety masz to samo IP.. Z przymrużeniem oka więc teraz pogrążasz tylko sam siebie.. Z przymrużeniem oka

Matthew19
to samo? jakoś na moim komputerze nie widzę śladów takiego konta... mieszkam w akademiku.. nie wiem czy to ma coś wspólnego z tym, że każdy użytkownik jest podłączony to jednego gniazdka internetowego, przynajmniej na pokój... w każdym razie ja konta nie zakładałem.., wierzcie lub nie, ale przynajmniej nie porównujcie mnie do np. Juve, podczas gdy nic nie zrobiłem...

chociaż z drugiej strony...
jeżeli wszyscy tu w akademiku mamy to samo IP to stawiając się w Waszej sytuacji nie dziwię się, bo z Waszej perspektywy mogło to wyglądać jednoznacznie, więc w sumie jestem pozytywnie zaskoczony, że wspomnianego ostrzeżenia nawet nie ma.. Z przymrużeniem oka Szkoda tylko, że przez ten net akademicki zmieni się spojrzenie w moją stronę ;/

w każdym razie pozdrawiam i polecam skupić się na dzisiejszym meczu, im bardziej zjednoczeni będziemy jako kibice, tym większa szansa na tryumf na San Paolo Uśmiech

Forza Napoli!
Edytowane przez Matthew19 dnia 11-12-2013 12:26

Ochoj
nie ja tutaj decyduję, ale jeśli tak to wygląda to co innego,
tylko teraz musisz poszukać w akademiku tego drugiego kibica Napoli Szeroki uśmiech

Gandak
Rozumiem całą sytuację,a le po prostu nie mogłem inaczej postąpić. IP było takie samo, a co ciekawe oba głosy zostały oddane właśnie na ciebie. Nawet jeśli ci wierzę, głos nie zostanie uznany, ponieważ inni mogliby się burzyć.
Ostrzeżenia nie dam, gdyż nie było o tym wzmiance w regulaminie(zmienię to), ale lepiej znajdź tego kogoś, ponieważ następnym razem pójdzie ostrzeżenie.
napoli24h.pl/images/hamsikvflsyg.png

http://napoli24h.pl/
Matthew19
Ok spoko

Pipita
Najlepszy post- Ochoj
Witam,
okienko zostało już otwarte, kilka ciekawych transferów już za nami, sporo spekulacji i przymiarek (...)Już mi się układa nasza ofensywa wraz z nim,
Higuain na szpicy, za nim Hamsik razem z Everem, trochę bardziej cofniętym,
boki wiadomo dwójka z trójki Callejon, Mertens, Insignie Z przymrużeniem oka
oraz Behrami destrukcja,
4:5:1 pełną parą ;]

Długo,konkretnie i na temat Uśmiech

mariusz72max
Użytkownik- ciarus71
Komentarz -ciarus71
dnia styczeń 17 2014 21:32:58
Brawo Napoli,wlasnie takiego transferu oczekiwalem,mlody perspektywiczny srodkowy pomocnik,niech ozywi nasz srodek...

Pipita
Ostateczne głosowanie

100 pkt dla Matthew19-najwięcej ciekawych komentarzy,
80 pkt dla Ochoj
50 pkt dla Mariusz72max

MEIRELES16
Ostateczne głosowanie

100 pkt dla mariusz72max
80 pkt dla Matthew19
50 pkt dla Ochoj

OZS1
Ostateczne głosowanie