Genoa 1:2 Napoli. Oszczędzanie słabszego.
1

Napoli było w tym meczu zdecydowanie lepsze od Genoi, chociaż pozwoliło rywalowi do końca wierzyć w zdobycie jednego punktu.

Pawel Bonik 09/07/2020 00:28:18 [Czytaj więcej]
Genoa - Napoli: Przewidywane jedenastki
0

Obrazy: gennapzap2.pngDziennikarze przewidują kilka zmian w porównaniu do meczu z Juventusem. Oprócz zawieszonych Demme i Koulibaliego odpocząć mają Zieliński i Di Lorenzo.

MichalloSSCN 08/07/2020 15:30:00 [Czytaj więcej]
Insigne: "Gattuso zmienił Napoli"
0

Lorenzo Insigne pochwalił trenera Gennaro Gattuso. "Odkąd nas trenuje, jesteśmy na dobrej drodze".

MichalloSSCN 07/07/2020 14:51:10 [Czytaj więcej]
Napoli 2:1 Roma. Trzy punkty bez ciśnienia.
2

W meczu o piąte miejsce w Serie A Napoli wygrało nieznacznie, ale w pełni zasłużenie. Nie zdominowało rywala, ale stworzyło zdecydowanie więcej okazji. Było po prostu lepsze.

Pawel Bonik 06/07/2020 02:07:47 [Czytaj więcej]
Kadra na mecz z Romą
0

Obrazy: napromzap2.pngZnamy kadrę Napoli na mecz z Romą. Zabrakło w niej Davida Ospiny, Kevina Malcuita, Allana oraz Fernando Llorente.

MichalloSSCN 04/07/2020 15:57:30 [Czytaj więcej]
Atalanta 2:0 Napoli. Sprowadzeni na ziemię.
1

Dotychczasowe mecze rozegrane po powrocie na boiska mogły nas nastroić bardzo optymistycznie. Ale pojedynek w Bergamo pokazał, że do ścisłej czołówki Serie A wiele nam jeszcze brakuje.

Pawel Bonik 02/07/2020 23:31:22 [Czytaj więcej]
Atalanta - Napoli: Przewidywane jedenastki
0

Obrazy: atanapzap2.pngWłoskie media są raczej zgodne co do jedenastki Napoli na mecz z Atalantą.

Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

[off] 09-07-2020 23:57
W ostatniej kolejce najlepsza trójka ligi zdobyła łącznie 1 punkt. Szkoda, że tylko Atalanta jest w stanie jeszcze to wykorzystać. Mecz Juve-Atalanta zapowiada się fascynująco.

[off] 09-07-2020 23:34
Myślę, że Gattuso przekona zawodników, że powinni mieć jeszcze większą motywację niż Milan Z przymrużeniem oka

[off] 09-07-2020 10:34
Milan może mieć większą motywację (udział w LE)

[off] 09-07-2020 07:50
Z Milanem już chyba raczej nie wygrają.

[off] 08-07-2020 20:32
Dokladnie. Szkoda, że nie wpadł ten gol Elmasa z pół przewrotu

[off] 08-07-2020 20:24
strzelił tego gola. Indywidualnie imponuje mi Elmas, Lobotka poza jedną sytuacją też bardzo dobrze. Politano się stara. Obronie troche brakuje koncentracji (zresztą Fabian też miał taki głupi faul)

[off] 08-07-2020 20:23
Dzisiaj również przyjemnie ogląda się Napoli. Ofensywna gra, ładna dla oka, fajna wymiana pozycji, dobrze wygląda ten atak pozycyjny. Genoa dziś postawiła autobus, dobrze, że już przed przerwą Dries

[off] 08-07-2020 08:51
Aż mnie zatkało jak zobaczyłem co Milan zrobił z Juventusem

[off] 08-07-2020 02:03
Kto nie widział drugiej połowy meczu Milan-Juve, niech żałuje. To był piękny futbol. W najbliższym czasie szykują się prawdziwe hity: Juve-Atalanta, Napoli-Milan. Możemy sobie na luzie pooglądać B)

[off] 06-07-2020 18:54
Mi też wieczorem nie działała strona.

[off] 06-07-2020 10:09
Hurra? Z przymrużeniem oka

[off] 06-07-2020 08:36
Wygrana z Romą jest pierwszym zwycięstwem nad nimi od 2014 roku na własnym stadionie. Derby Słońca dla nas !

miałem problem wczoraj przed meczem żeby wejść na nasz portal

[off] 03-07-2020 17:23
Ligę możemy odpuścić, bo mamy zagwarantowaną od razu fazę grupową Ligi Europy (bez eliminacji!). Odpoczywamy i zbieramy siły na Ligę Mistrzów (być może rewanż z Barcą będzie w Lizbonie )

[off] 03-07-2020 00:05
Słabe to było. A że jeszcze byłem skazany na słuchanie duetu Święcicki-Kapica, to wieczór był po prostu okropny.

[off] 02-07-2020 21:24
I jeszcze superpuchar Włoch jest do wygrania

[off] 02-07-2020 21:23
Powinniśmy odpuścić już ligę, skupić się jeszcze na LM , w następnym sezonie wygrać LE

[off] 02-07-2020 21:16
Sircuth, z powodu koronawirusa i słabszej formy zawodników zezwolono na dodatkowe zmiany podczas meczów

[off] 02-07-2020 21:09
DLACZEGO ZROBILISMY 5 ZMIAN??????

[off] 02-07-2020 21:05
Czy my wlasnie zrobilismy 4 zmiane? XD

[off] 02-07-2020 20:50
Przeraziła mnie ta zmiana insigne i mertensa....

[off] 01-07-2020 23:56
Mój głos na Insigne, gra świetnie. Maksimović również genialny miesiąc.

[off] 01-07-2020 20:13
Po czterech miesiącach przerwy możemy wybierać piłkarza miesiąca. Zachęcam do udziału!

[off] 01-07-2020 01:30
"Dziennikarze" to niestety coraz częściej tylko określenie umowne...

[off] 30-06-2020 19:06
I takie bzdury piszą dziennikarze dużych portali sportowych obnażając przy tym swoją niewiedzę

[off] 29-06-2020 18:56
Oczywiście, że mamy zapewnione puchary. Przynajmniej pod tym względem jest już spokojnie.

[off] 29-06-2020 09:43
wszędzie piszą że Napoli walczy o występ w europejskich pucharach w następnym sezonie. Czy nie zagwarantowaliśmy sobie Ligi Europy zdobywając Coppa Italia? Czy ja czegoś nie wiem?

[off] 28-06-2020 22:33
5 miejsce jak najbardziej w zasięgu Azzurich

[off] 28-06-2020 21:29
Świetny mecz Napoli, przede wszystkim pierwsza połowa. Graliśmy ładnie w piłkę. Fabian najlepszy na boisku, ale Lobotka, Insigne, Elmas na plus. Jest dobrze.

[off] 28-06-2020 16:02
Lobotka i Meret dzisiaj w pierwszym składzie.

[off] 28-06-2020 16:01
+1

[off] 28-06-2020 15:29
offtopic ale pamiętajcie żeby dzisiaj zagłosować!

[off] 28-06-2020 00:05
No ale wtedy trzeba gdzieś opchnąć Lozano i Petagnę i kupić topowego środkowego napastnika.

[off] 28-06-2020 00:03
Wydaje mi się, że jemu generalnie ten pobyt w Juve nie służy. Zamieniłbym go za Milika, o ile Gattuso oceni, że potrafi go wdrożyć do drużyny i wykorzystać potencjał.

[off] 27-06-2020 17:20
Bernardeschi gra słabo w tym sezonie, ale z dopłatą od Juve oddałbym go za Milika.

[off] 27-06-2020 02:46
Zapraszam do udziału w nowej, ekspresowej ankiecie!

-pensje/s7tbnvb

już wszystko w porządku, zaległości finansowe uregulowane, teraz spokojnie możemy mysleć o zdobyciu Pucharu Ligi Mistrzów

[off] 24-06-2020 07:55
Pawel Bonik, nie sądziłem, że aż tak są w plecy. Jak drużyna, której kibicuję nie walczy o 1 miejsce to nie kontroluję dokładnego miejsca w tabeli Uśmiech

[off] 24-06-2020 01:53
Lolo, a już się ucieszyłem, że są wśród nas tzw. niepoprawni optymiści B)

[off] 23-06-2020 23:06
Wynik lepszy niż gra.

[off] 23-06-2020 20:23
Do przerwy 0:1 , jak w tytule pewnej książki Uśmiech Gol: Arkadiusz Milik 38 min.

[off] 23-06-2020 19:23
Jestem ciekaw jak sie spisze Allan. Ostatnio bardzo słabo. Miejmy nadzieje, że Gattuso go wziął w garść

[off] 23-06-2020 19:22
Ospina w sumie ostatnio bronił bardzo dobrze no i dodatkowo gra nogami co jest jego zaletą. Wolę Mereta, ale co by nie mówić Ospina to swietny bramkarz

[off] 23-06-2020 19:05
ehh, z Allanem i Hysajem może być ciężko. Do tego znowu Ospina.

[off] 23-06-2020 16:22
kurde, Panowie, zagłosowałem na 4-te miejsce a dopiero teraz spojrzałem co się w tabeli dzieje Szeroki uśmiech mogę cofnąć? Szeroki uśmiech

Ogółem głosów: 10
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.

Statystyki

Genoa 1:2 Napoli. Oszczędzanie słabszego. Napoli 1:1 Barcelona. Drużyna z charakterem. Napoli poluje na młode talenty? Napoli 1:0 Lazio. Uff. Wreszcie radość na San Paolo! Azzurri w reprezentacjach