Napoli pokonane przez Atalantę!

Po bardzo słabym meczu SSC Napoli przegrało z Atalantą Bergamo. Na pocieszenie można tylko dodać, że Lazio także przegrało z Juventusem, a Udinese z Romą, któa zepchnęła Azzurrich na szóstą pozycję.

Azzurri w tym sezonie mięli już wiele szans, aby osiągnąć sukces. W Lidze Mistrzów wygrali z Chelsea 3:1, ale potem przegrali 4:1. Dwie kolejki temu wystarczyło pokonać Juventus, a zakwalifikowaliby się na trzecie miejsce. W sobotę przegrali z Lazio w pojedynku o podjum, a do serii porażek dodali jeszcze mecz z Atalantą.

Spotkanie zaczął Bonaventura już w 10 minucie. Popisał się świetnym strzałem, który pokonał de Sancktisa. Trzy minuty później Ezequiel Lavezzi wyrównał na 1:1. W drugiej połowie Atalanta dobiła Azzurrich. Bellini zapunktował w 57\', a Carmona w 68\'.