Napoli przegrywa w Turynie

SSC Napoli przegrało kolejny ważny mecz na wyjeździe. Tym razem ulegli Juventusowi Turyn aż 0:3. Gole zdobyli Fernando Llorente, Andrea Pirlo oraz Paul Pogba. Neapolitańczycy tracą teraz trzy oczka do Bianconerich, a cztery do Romy.

Już w 2. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Po bardzo mocnym strzale Pogby, Pepe Reina wybił piłkę na rzut rożny. Po rozpoczęciu z rogu bosika na bramkę strzelił Isla. Goalkeeper Azzurrich obronił, ale prosto pod nogi Teveza. Argentyńczyk zagrał piętką do Llorente, który zakończył akcję golem.

Do końca pierwszej części spotkania, mimo dużej liczby bardzo dobrych sytuacji dla gospodarzy, wynik nie uległ zmianie. Azzurri nie stworzyli sobie dobrych sytuwacji przez co nie wyrównali.

W 74. minucie Juventus podwyższył wynik na 2:0. Po faulu Gokhana Inlera na Carlosie Tevezie, Bianconeri mięli rzut wolny. Do piłki podszedł Andrea Pirlo i oddał fenomenalny strzał w samo okienko. Pep Reina nie obronił tego kopnięcia i było 0:2.

Podopieczni Antonio Conte nie zwalniali tempa. 10 minut przed końcem regulaminowego czasu gry Pogba dostał piłkę na około 20 metr od bramki Pepe Reiny. Francuz podbił sobie pilkę i bardzo mocno uderzył ją z woleja. Footbolówka odbiła się jeszcze od słupka, przez co bramkarz gości nie mógł obronić tego strzału.

Mecz zakończył sie już tym wynikiem i nie da się tego zmienić. Neapolitańczycy muszą po prostu skupić się na dalszej grze i liczeniu an podknięcia rywali.

Komentarzy: 8
Matthew19
Matthew19

Niestety, stało się. Juve zagrało praktycznie perfekcyjny mecz. Aczkolwiek 1 gol ze spalonego. A trafić 2 takie bramki jak Pogba i Pirlo to zrobili w jednym meczu to trzeba też sporej dawki szczęścia. Być może wykorzystali już ten limit w starciach z Napoli w tym sezonie. Sytuacje również były (bomba Igły w pierwszej połowie), ale w bardzo dobrej dyspozycji był Buffon. Trudno- 3 pkty w Turynie, ale wygrywając na wiosnę wychodzimy na 0 a po drodze jeszcze wieeeele spotkań, w których trzeba zgarniać pełną pulę i to na nich musimy się skupić!

accattone
accattone

Drużyna, która chce wygrać Scudetto i zajść daleko w LM musi mieć lepszy środek pola. Ten mecz tylko potwierdził to co było już wiadome po porażkach z Arsenalem i Romą - trzeba wzmocnić drugą linię. Spotkań jeszcze dużo, ale niepokoi, że grając na wyjeździe z drużynami z najwyższej półki nie potrafimy nawet zdobyć gola. Mam nadzieję, że Mertens z Insigne będą podstawowymi skrzydłowymi, a Hamsik wróci do formy, brakuje go ostatnimi czasy. Inna sprawa, że Pirlo miał za dużo wolnego miejsca, nie wiem co sobie myślał Benitez. Brawo Insigne!

Jarecki0285
Jarecki0285

Witam :) Nie chce zasmucac nikogo tutaj, bo chyba te lansko to jest dosyc ladnym dowodem ze duzo brakuje jeszcze temu Napoli. Zwaszcza jak chodzi o zgranie. Do tematzu. Juz ne na jednym portalu to czytalem i widzalem ze gol Ferdka był zdobyty prawidłowop. Nie było spalonego: http://bianconeri.blog.nepsport.hu/archives/2013/11/11/Szezonpremier_jatszik_a_csapat/ tu jest link i mozna widzec czysto ze noga obroncy była przed Ferdkiem wiec nei ma mowy o spalonym FOrza JUVE !!!!

Soccavo
Soccavo

Juventini di merda vaffanculo e pedala.Ladri di merda.Nie będziemy tolerować złodzieji na tej stronie. Pigl`n ` culo.

WZL
WZL

Juventini napisal: " po potem wożą tą urynę aż do Turynu." Przypomnial mi sie taki dowcip. Juventini mowi do Neapolitanczyka: - Twoja zona smierdzi potem. Neapolitanczyk odpowiada: - Twoja smierdzi przed i potem:))))) Ps W turynie sa tacy grzeczni kibice, ze w nagrode po meczu zamkneli im dwa sektory na 2 mecze. To dowod uznania za fantastyczna oprawe. Czyli rodem z pastwiska:) Liga trwac jeszcze bedzie dlugo i napewno przekonamy sie jeszcze nie raz jakich kibicow pastuchw posiada slawny RUBENTUS. Najgorsze jest to, ze nasi kibice nasladuja taki chlew na naszych, nowiutenkich stadionach:(((((

Juventini
Juventini

Kibice Juventusu czekają na jakieś solidne podsumowanie występu pracowników MPO z Neapolu na stadionie w Turynie (stadionie bez przerwy na 100 metrów między boiskiem, a trybunami). Przynajmniej kibice z Neapolu zabrali sobie na pamiątkę z Juventus Stadium kilka kranów. Cóż biedny ten Neapol, ludzie oddają tam mocz do baloników, a że śmieci tam całe tony po potem wożą tą urynę aż do Turynu. Dziwni ludzie. JUVENTUS 3 - 0 napoli :o

Napoli wyszło na murawę przestraszone bez wiary w siebie grali bo grali bez walki błąd Beniteza powinien wpuścić Pandeva jako świeżą krew Pipita nic nie robił Insigne dwoił się i troił był blisko lecz zabrakło mu szczęścia Hamśik drewno brak słów świetny mecz Fernandeza lecz przegrana boli i jak na razie zostaliśmy po prostu oklepani hasło Napoli chłopcy do bicia

Napoli97
Napoli97

Bardzo słaby mecz, zagraliśmy zupełnie bez wiary. Juventus rozegrał bardzo dobre zawody, byliśmy po prostu za słabi by wywieźć z Turynu chociażby jeden punkt. Miejmy nadzieję, że po przerwie na zgrupowania kadr wszystko będzie wyglądało lepiej.