Włochy na remis, zwycięska Argentyna

Mecze reprezentacyjne nadal trwają, tym razem mogliśmy oglądać spotkania Włoch z Nigerią, który Squadra Azzurra zremisowała 2:2 oraz Argentyna Bośnia zakończony zwycięstwem ekipy z Ameryki Południowej.

Już po 12 minutach meczu Włochy wyszły na prowadzenie. Trafienie zaliczył Guiseppe Rossi, a asystę Mario Balotelli. Niestety przez niecałe pięć minut Nigeria wyszła na prowadzenie. Najpierw gol Dike\'ego w 35. minucie, a następnie sześć minut przed końcem pierwszej połowy prowadzenie gościom dał Ameobi. Tuż po przerwie mięliśmy wyrówanie. Tym razem strzelał Emmanuele Giaccherini. Całe starcie rozgrywane w Italii rozegrał Christian Maggio. Niestety na murawie nie pojawił się Lorenzo Insigne.

Natomiast Argentyna grają w St. Louis z Bosnią i Herzegoviną wygrała 2:0. Obie bramki strzelił Sergio Aguero. Cały mecz grał federico Fernandez. Z kolei Gonzalo Higuain nie wszedł nawet na minutę.