Primavera. Roma - Napoli 3:1

primaveralmbig.pngNapoli po awansie do 1/8 finału Uefa Youth League, nie potrafił utrzymać koncentracji i przegrał w Rzymie z Romą w dwunastej kolejce Ligi Primavera. Strzelcem gola dla Azzurrini okazał się, niezawodny w ostatnim czasie, Gennaro Tutino.

Już po pierwszej połowie młodzież z Neapolu przegrywał 2:0 po golach Mazzitelli`ego w dziesiątej minucie i Romagnoli`ego w osiemnastej. W drugiej części spotkania, a dokładnie w 55. min. Tutino z rzutu karnego pokonuje bramkarza Romy Skorupskiego. Cztery minuty póżniej Calabresi ustanawia wynik tego pojedynku na 3:1 dla gospodarzy. Słaby mecz i druga porażka z rzędu w wykonaniu kolegów Igora Łasickiego, który wczoraj nie mógł zagrać z powodu nadmiaru kartek. Roma dzieliła i rządziła na boisku, wygrywając łatwo i przyjemnie. Za tydzień mecz z ostatnim w tabeli Avellino, który zamknie pierwszą rundę.