Primavera. Napoli - Avellino 4:1

primaveralmbig.pngPo kilku tygodniach przerwy piłkarze Primavery powrócili na boisko po raz pierwszy w tym roku. W ramach trzynastej kolejki spotkali się wczoraj z ostatnią drużyną w tabeli - Avellino.

W pierwszej połowie, mimo przygniatającej przewagi Azzurrini zdołali pokonać bramkarza gości tylko raz po golu Tutino w osiemnastej minucie. Druga połowa zaczęła się nieprzyjemnie, bo od bramki dającej remis ekipie przyjezdnej. Napoli zareagował dosyć szybko, w 60. min. Bifulco zaliczył trafienie na 2:1, po dwudziestu minutach było już 3:1 za sprawą Rubino. Wynik przypieczętował w 90. min. Gennaro Tutino.

Po dwóch porażkach koledzy Igora Łasickiego (cały mecz) wreszcie zdobyli ważne trzy punkty. Tym meczem zakonczyła się runda jesienna. W następnym pojedynku Azzurrini podejmą na własnym obiekcie aktualnego lidera grupy C Lazio. Pierwszy mecz wygrali Rzymianie 5:1.