Hiszpania wygrywa w Neapolitańskim meczu

Wczoraj maiły miejsce mecze towarzyskie FIFA. Aż dwunastu Neapaolitańczyków zostało powołanych do swojej reprezentacji. W meczu Hiszpanii z Włochami było ich aż czterech, z tym że jedynie dwóch zagrało.

Hiszpania 1:0 Włochy
Aż dwóch Neapolitańczyków brało czynny udział w spotkaniu. Christian Maggio grał przez pełne 45 minut pierwszej połowy, z kolei Raul Albiol wszedł na boisko w 66. minucie. Pepe Reina oraz Lorenzo Insigne przesiedzieli mecz na ławce.

Belgia 2:2 WKS
Całe spotkanie w brawach gospodarzy rozegrał Dries Mertens. 26-latkowi udało się zaliczyć asystę przy bramce na 1:0.

Rumunia 0:0 Argentyna
Na ten mecz zostało powołanych aż dwóch Neapolitańczyków. Federico Fernandez grał pełne 90 minut, z kolei Gonzalo Higuain zszedł w 77. minucie na rzecz Lavezziego.

Izrael 1:3 Słowacja
Marek Hamsik grał całe spotkanie, a jego reprezentacja wygrała 3:1.

Szwajcaria 2:2 Chorwacja
W kadrze gospodarzy na ten mecz pojawili się aż trzej Azzurri. Valon Behrami grał do 46. minuty, a Gokhan Inler do 62. Wtedy zmienił go Dzemaili.

Algieria 2:0 Słowenia
Faouzi Ghoulam rozegrał pełny mecz w barwach gości. Natomaist jednego z goli strzelił inny zawodnik Serie A Taider.