Hiszpania i Szwajcaria towarzysko. Grali Azzurri!

Wczoraj odbyły się aż dwa mecze towarzyskie z udziałem zaowdników SSC Napoli. Hiszpania z udziałem Reiny i Albiola pokonała Boliwię 2:0. Z kolei Szwajcaria wygrała z Jamajką 1:0.

O 20:30 swój mecz rozpoczęli reprezentanci alpejskiego kraju. Od pierwszej minuty zobaczyliśmy na boisku Dzemailiego, który zagrał 90\' oraz Behramiego, który opuścił boisko po 45 minutach na rzecz Inlera. Spotkanie zostało rozstrzygnięte dopiero w 84. minucie, kiedy to gola strzelił Josip Drmić.

Hiszpanie rozpoczęli mecz o 22:00. Cały mecz w bramce La Roja rozegrał Pepe Reina, natomiast Raul Albiol po rozpoczęciu drugiej połowy zmienił Gerarda Pique. Zwycięskie gole strzelili: Torres 51\' (karny), oraz Iniesta 84\'.

Szwajcaria już podała ostateczną kadrę na MŚ, tzn. 23 zawodników. Hiszpania nadal zwleka z przedstawieniem piłkarzy, który pojawią się na Mundialu.