Napoli pokonuje Inter. Awans w tabeli

Napoli na Stadio San Paolo pokonało przeżywający kryzys Inter 1:0. Wynik zawdzięczany Ezeqielowi Lavezziemu. Następny mecz Serie A Napoli zagra z Parmą na wyjeździe.

Na początku meczu to Inter był przy piłce. Stanović już w trzeciej minucie oddał strzał na bramkę lecz chybił.

Niedługo potem to Napoli nacierało w 25. minucie to Dzemaili zaatakował, lecz niestety Julio Cezar był na swoim miescu i zatrzymał futbolówkę. Cztery minuty później Edison Cavani "główkował" niestety przestrzelił.

Już w czternastej minucie po gwizdku sędziego na drugą połowę Ezeqiel Lavezzi zapunktował kolejnym strzałem w tym sezonie. Dzemaili podał do Argentyńczyka, a ten mocnym strzałem pokonał bramkarza Interu.

W 64. minucie Dzemaili miał szansę na zdobycie bramki, niestety bramkarz rywali ponownie był bezbłędny. W 79. minucie to Inter miał szansę na wyrównanie. Po faulu Aronici Pazzini miał szansę dostając możliwość wykoniania rzutu wolnego. Na szczęście chybił i mecz zakończył się zwycięztwem Napoli 1:0.