Szwajcaria pokonuje Ekwador; Grali Inler i Behrami

Reprezentacja Szwajcarii, z dwoma zawodnikami Napoli w składzie, odrobiła straty i pokonała Ekwador 2:1. Obaj Neapolitańczycy zagrali po 90 minut. Bramki zdobyli E. Valencia, Mehmedi i Seferović.

Wynik spotkania otworzył w 22. minucie Ekwador. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego akcję zamknął Eder Valencia. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Tuż po rozpoczęciu drugiej odsoły, Mehmedi, który w przerwie zmienił Stockera, po rzucie rożnym wyrównał na 1:1.

Ostateczny wynik spotkania Helweci ustanowili dopiero w 90+3\'. Gdy zawodnik Ekwadoru miał już okazję na podwyższenie rezultatu, został zaatakowany wślizgiem przez Behramiego. 29-latek pewnie odebrał piłkę rywalowi i popędził z włanego pola karnego na połowę przeciwników. Tam został sfaulowany, ale sędział podyktował przywilej korzyści. Behrami oddał piłkę do Rogrigueza, a ten wrzucił ją w pole karne, gdzie wbiegający na krótki słupek Seferović zamknął akcję golem.

Szwajcaria - Ekwador 2:1 (0:1)
0:1 E. Valencia 22\'
1:1 Mehmedi 48\'
2:1 Seferović 90\'+3