Argentyna z kompletem punktów. Bośnia wygrywa z Iranem

Ostatnie mecze grupy F nie przyniosły nam niespodzianek. W obu spotkaniach wygrali faworyci - Argentyna i Bośnia. Nigeria przegrała, ale udało jej się wyjść z grupy na drugiej lokacie. Cały mecz rozegrał Federico Fernandez, natomiast Gonzalo Higuain opuścił murawę w doliczonym czasie gry.

Wynik bardzo szyko został otwarty, bo już w 3. minucie Leo Messi strzelił gola na 1:0. Jednak Nigeria się nie poddawała i już minutę później wyrówała za sprawą Musy. Ostatnią bramkę w przerwszej połowie strzelił tuż przed przerwą również Messi. Tym razem był to strzał z rzutu wolnego.

W drugą połowę lepiej weszła afrykańska drużyna. W 47. minucie ponownie był remis, bramkę na 2:2 ponownie strzelił Musa. Ostateczny wynik w 60. minucie ustalił Marcos Rojo po wrzutce z rzutu rożnego.

Dobry mecz zagrał Gonzalo Higuain, które jednak ostatecznie nie wpisał się do protokołu meczowego. Nieźle prezentował się również Fernandez, ale nie był to ejgo najlepszy mecz,

Nigeria - Argentyna 2:3 (1:1)