Kolumbia ogrywa Urusów i jest w ćwierćfinale!

W drugim dzisiejszym meczu mistrzostw z udziałem Azzurrich, zwycięstwo odniosła Kolumbia nad Urugwajem 2:0. Po 90 minut rozegrali Juan Camilo Zungia oraz Pablo Armero, tkóry do 1. lipca będzie jeszcze graczem Napoli.

Gra Kolumbijczyków od pierwszej minuty prezentowała się bardzo dobrze. Potrafili wygrywać pojedynki jeden na jeden, lecz niestety nie przekaładało się to na strzały. Dopiero w 28. minucie James Rodriguez oddał fenomenalny strzał tuż z przed pola karnego. Piłka odbiła się od poprzeczki wpadła do siatki. Drugą bramkę strzelił również zawodnik AS Monaco. Asystę zaliczył Juan Cuadrado.

Swietny mecz rozegrali obaj kolumbijscy Azzurri. Bardzo dobrze w pierwszej połowie zaprezentował się Juan Zuniga, jednak później trochę nam przygasł. Jego rolę przejął Armero, który lepiej zagrał w drugiej częsci.

KOLUMBIA - URUGWAJ 2:0 (1:0)
1:0 Rodriguez 28\'
2:0 Rodriguez 50\'