Niesamowity Higuain daje zwycięstwo Argentynie

Argentyna w ćwierćfinale brazylijskiego Mundialu pokonała Belgię 1:0. Jedyną bramkę w meczu zdobył Higuain, który poza tym zagrał niesamowity mecz. Albicelestes czekają na swojego przeciwnika, który zostanie wyłoniony dziś w meczu Holandii z Kostaryką.

Wynik został otworzony już w 8. minucie. Lionel Messi ograł kilku zawodników Belgii po czym podał do Di Marii, ten oddał do Higuaina, który strzałem z pierwszej piłki pokonał Thibout Courtoisa. Ciekawą sytuację Albicelsetes mięli jeszcze w 55. mincuie. Snajper Napoli wyszedł z kontrą, ograł Kompany\'ego zagładając mu "siątkę", po czym oddał strzał na bramkę. Neistety trafił w poprzeczkę.

Dries Mertens wszedł w 60. minucie, lecz nie udało mu się znacznie wpłynąć na przebieg meczu.

Argentyna - Belgia 1:0 (1:0)
1:0 Higuain 8\'