Hamsik strzela, Słowacja wygrywa

Marek Hamsik razem ze swoją reprezentacją rozegrał kolejny mecz eliminacji do Mistrzostw Europy 2016. Tym razem Słowacy pokonali Białoruś 3:1. Dwie bramki z trzech strzelił kapitan SSC Napoli.

Oba zespoły męczyły się ze sobą aż do 65. minuty. Dopiero wtedy pierwszą bramkę strzelili goście. Vladimir Weiss podał do Marka Hamsika, a ten precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza Białorusi. Jednak gospodarze nie dali za wygraną i zdobyli wyrownującego gola. To zmusiło Słowaków do wzmożonego ataku i w konsekwencji kolejnej bramki. W 84. minucie Miroslav Stoch oddał mocny strzał w słupek, a piłkę do bramki ponownie dobił Hamsik. Na 3:1 podwyższył w 91. minucie Sestak.