Napoli przegrywa Superpuchar po dogrywce

SSC Napoli przegrało w finale Super Pucharu Włoch po dogrywce 4:2. Regulaminowy czas gry zakońćzył się wynikiem 2:2 po golach Cavani\'ego, Pandev\'a, Asamoah\'a oraz Vidal\'a. W dogrywce gola samobójczego strzelił Christian Maggio, a zwycięztwo Juventusu zapieczętował Vucinić.

Gola na 1:0 zdobył Edinson Cavani już w 17 minucie pokonując Gianluigi\'ego Buffona. Jednak Juventus nie odpuścił. 20 minut później padło wyrównanie. Bramkę trafił Asamoah. Jeszcze w pierwszej połowie Azzurri wyszli na prowadzenie. W 41. minucie Goran Pandev ulokował piłkę w siatce co dało nam wynik 2:1.

W drugiej połowie bramkę zdobył Vidal po rzucie karnym. Pod koniec spotkania zdobywca gola - Goran Pandev zobaczył czerwony kartonik, a w doliczonym czasie gry jego los podzielił Juan Zuniga dostając drugą żółtą kartkę.

W 97\' Christian Maggio trafił bramkę samobójczą, a ostateczny wynik ustanowił Vucinic, ktory wszedł na boisko w 46 minucie.